Киянин гратиме в Симфонічому оркестрі YouTube

Представники компанії YouTube вже назвали переможців проекту Симфонічний оркестр YouTube.

Переможці конкурсу Симфонічний оркестр Youtube зберуться 15 квітня для виступу під керівництвом Тілсона Томаса в нью-йоркському Карнегі Хол.

Це перший в світі оркестр, для участі в якому музиканти відбиралися в режимі онлайн. До його складу увійшли музиканти з 30 країн світу, зокрема з України. Музиканти зберуться в Нью-Йорку для участі в Саміті класичної музики, який пройде з 12 по 15 квітня.

З 200 фіналістів Youtube і Тілсон Томас вибрали 90 музикантів-переможців, які грають на 26 музичних інструментах. З часу запуску проекту в грудні 2008 року канал Симфонічного оркестру на Youtube отримав понад 13 мільйонів переглядів.

Імениті музиканти - китайський піаніст Ланг Ланг, перший посол Симфонічного Оркестру Youtube, і композитор Тан Дун, автор Інтернет-симфонії №1, Героїчної, - першими підтримали проект і надихнули музикантів на участь в ньому.

Київський скрипаль Вадим Борисов, єдиний з України переможець конкурсу Симфонічного оркестру Youtube, розповів про перипетії конкурсу.

За його словами, спочатку це була забавка. Багато хто бачив оголошення, але всі сприйняли це як прикол - тобто те, чого дуже багато на Youtube.

Всього на конкурс було відіслано понад 3 000 роликів від професіоналів і аматорів з 70 країн. Серед них була і дружина Борисова Інна Буклій, яка, за словами скрипаля, також увійшла до фіналу. Проте в число переможців Буклій не потрапила.

"Після фіналу там явно ще географічна квота була: більш за третину оркестру - американці, потім Австралія, Китай. З провінційних маленьких країн, який є і Україна, - по одній людині. Тобто це мої припущення, але це явно простежується," - розповів музикант.


Читайте також:

Radiohead виступили з університетським оркестром
Юрій Башмет зіпсував 200-річний альт
Інавгурація Обами пройшла "під фанеру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: