Команду зіркових тренерів "Голосу країни" укомплектовано - четвертим став Стас П′єха

Команду зіркових тренерів "Голосу країни" укомплектовано - четвертим став Стас П′єха

Стас представлятиме музичний жанр "поп", який є одним із найпопулярніших в Україні.

Володар 6-ти премій "Золотий грамофон", премії  MTV Russia Music Awards, популярний співак і поет – Стас П′єха буде четвертим зірковим тренером у проекті "Голос країни" на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, за правилами шоу "Голос країни", після попереднього відбору голосів до команди приєднується 4 зіркових тренери – музиканти, які досягли найвищих результатів у певному музичному жанрі. Діана Арбеніна, лідер гурту "Ночные снайперы", представлятиме рок, Руслана Лижичко – фолк-рок, Олександр Пономарьов – поп-оперу. Стас П'єха представить поп.

Наступним етапом шоу "Голос країни" стануть сліпі прослуховування, на яких зіркові тренери оберуть учасників у власні команди.

Стас П′єха підкреслив: "Це чудово, що таке чесне шоу запускається на телеканалі "1+1". Я збираюся шукати чуттєві, сексуальні, наповнені голоси. Нехай на першому плані буде талант, голос, те що ми чуємо. Нас не зможе розчарувати людина, в голос котрої ми закохаємось".

Як уже повідомлялося, незабаром на телеканалі 1+1 відбудеться прем'єра шоу "Голос країни". "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, у цьому проекті важливі тільки вокальні дані. Зіркові тренери – професіонали найвищого рівня у своєму музичному жанрі - ставляться до учасників шоу як до колег. Музичний продюсер проекту - Костянтин Меладзе, найуспішніший продюсер СНД.

Більше інформації на офіційному сайті "Голос країни".

Читайте також:

Діана Арбеніна стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Повʼязані теми:

Наступна публікація