Костянтин Меладзе: я поверну до "Голосу країни" Тоню Матвієнко та Ольгу Неку!

Костянтин Меладзе: я поверну до "Голосу країни" Тоню Матвієнко та Ольгу Неку!

Музичний продюсер вокального шоу "Голос країни" Костянтин Меладзе

Музичний продюсер вокального шоу каналу "1+1" Костянтин Меладзе назвав двох вокалісток, яких він в першу чергу збирається повертати на прослуховування.

Якщо тренери не доберуть потрібну кількість голосів у свої команди, то Констянтин Меладзе поверне вибувших участників – це Антоніна Матвієнко - донька народної артистки України Ніни Матвієнко з вражаючими, дуже схожими на мамині, вокальними даними, і Ольга Нека - професійна співачка, яка в першому епізоді "сліпих прослуховувань" виконувала пісню Земфіри "Лондон".

Нагадаємо, в понеділок музичний продюсер популярного телешоу "Голос країни" зробив сенсаційну заяву: якщо в останньому, четвертому, епізоді "сліпих прослуховувань" тренери не доберуть потрібну кількість учасників у свої команди, він готовий влаштувати повторне прослуховування для талановитих вокалістів, які з тієї або іншої причини не пройшли відбір раніше. Сьогодні Меладзе конкретизував свою заяву.

"Тоня Матвієнко виступала в перший день, тренери тільки входили в курс. Думаю, коли вони слухали Тоню, вони порахували, що з жанром народної української пісні працювати складно. Після всі вони - Діана, Стас, Руслана та Олександр - жалкували про те, що пропустили такий самородок, і я готовий взяти на себе відповідальність і спробувати Тоню ще раз - з іншою піснею. А Ольга - людина надзвичайно емоційна, під час свого виступу вона просто не впоралася з хвилюванням. Я точно знаю, що вона - блискуча вокалістка", - прокоментував Меладзе.

Чи піде продюсер на цей крок - дізнаємося у неділю, 12 червня, о 20.00 на каналі "1+1". У цьому епізоді будуть сформовані всі команди вокалістів, які перейдуть до наступного етапу змагання за звання "Голосу країни".

Дивитися виступ Тоні Матвієнко на першому "сліпому прослуховуванні".
Дивитися виступ Ольги Неки на першому "сліпому прослуховуванні".

Більше інформації на офіційному сайті проекту.

Читайте також:

Сенсаційна заява музичного продюсера "Голосу країни" Костянтина Меладзе

Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Голос країни: обрано уже 25 претендентів на перемогу

Костянтин Меладзе збирається повернути до шоу "Голос країни" двох вокалісток

Костянтин Меладзе збирається повернути до шоу "Голос країни" двох вокалісток

Повʼязані теми:

Наступна публікація