Козловського зобразили на марках

"Укрпошта" випустила іменні марки із зображенням Віталія Козловського.

Другий рік поспіль Віталій Козловський святкує День Валентина в Запоріжжі – місті наречених. Цього року сольний концерт співака пройшов з величезним аншлагом, і, не дивлячись на кризу, зал був забитий вщент. Віталій виступав на імпровізованій сцені, тому через велику кількість глядачів періодично доводилось згадувати дитинство, забираючись на стілець, щоб всім було видно.

Після концерту співака просто-таки атакували прихильниці, влаштувавши йому автограф-сесію. Окрім традиційних віртуальних повідомлень, Віталіку подарували документ, в якому говориться про походження його прізвища і коріння предків.

"Тут розповідається про те, що ті, хто носять прізвище Козловський, можуть гордитися своїми славними предками, оскільки перші згадки мого прізвища були ще до XV ст.", - говорить Віталій Козловський.

Несподіваний дарунок Козловському зробила "Укрпошта" - подарувавши іменні марки із зображенням співака і передала поцілунок від багаточисельної армії прихильниць в рамках акції "Передай поцілунок своїм коханим".

В рамках спеціальної акції "Передай поцілунок своїм коханим" "Укрпошта" вирішила стати для всіх закоханих "Святим Валентином", об'єднуючи люблячі серця по всій країні, не дивлячись на відстані. Віталіку надходить величезна кількість листів від фанів зі всіх куточків України, особливо напередодні свят. Тому "Укрпошта" вирішила відзначити це спеціальним "Поцілунком". Співробітниця "Укрпошти" вручила співаку напередодні Дня Закоханих спеціальний "Поцілунок" і більше тисячі листів від прихильниць.

"Ще з дитинства я любив колекціонувати марки, - каже Віталій. - У той далекий час навіть уявити собі не міг, що колись моє зображення буде на поштовій марці. Я завжди думав, що людей, чиє зображення поміщене на марках можна сміливо назвати - легендарними особами. Тому для мене цей подарунок став дуже приємною несподіванкою. Тепер люди зможуть відправляти листи з моїми марками, адже електронна пошта – це одне, а лист, написаний від руки, несе в собі зовсім іншу енергетику, і читати його завжди набагато приємніше, – сказав Віталій.  

Фото надані прес-службою співака

Читайте також:
На 10-річчі "Караоке" Козловський дав "сольник"
Козловський оцінив доньку Сумської у купальнику
Віталій Козловський роздягнув Аліну Гросу
Віталій Козловський став "Заслуженим артистом України"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: