"Квартет Бутмана" вразив Київ по-справжньому експресивним джазом

Глядачі не втримувались і плескали Ігорю Бутману і його команді трохи не кожні 10 хвилин.

Виступ найкращого джазового колективу Росії і одного з кращих у світі "Квартету Ігоря Бутмана" у концерт-холі FREEDОМ в Києві пройшов від бурхливі оплески киян.

Щоправда, почути віртуозну гру Бутмана на саксофоні разом з його командою довелося чекати майже годину від анонсованого початку концерту.

А безпосередньо перед самим виступом – біографічну довідку Бутмана від ведучої і коротке інтерв'ю з головною діючою особою вечора.

Але коли квартет Бутмана нарешті заграв, до зали полилися акорди по-справжньому майстерного і експресивного джазу. Глядачі вдячно аплодували за найменшої нагоди, навіть не чекаючи закінчення композиції, і кричали "браво!".

Особливе захоплення у них викликали джазові версії мелодій з фільму "Гостя з майбутнього" і пісні "I feel good". А ще жарти Бутмана, які глядачі також сприймали на ура.

До речі, Бутман як бендлідер неодноразово представляв свою команду - Антона Бароніна (фортепіано), Едуарда Зизака (ударні) і Віталія Соломонова (контрабас). І окремо зазначив, що останні двоє з України – Зизак з Севастополя, а Соломонов з Дніпродзержинська.

Читайте також:

Захоплюючий джаз Кейко Матсуї змусив киян аплодувати стоячи

У Києві гурт ТІК тричі викликали на біс

В Києві виступив легендарний гурт Whitesnake

В Києві відбувся концерт квартету Ігоря Бутмана

В Києві відбувся концерт квартету Ігоря Бутмана

Повʼязані теми:

Наступна публікація