Шоу Ларрі Кінга, яке увійшло до Книги рекордів Гіннеса як найдовше існуюче шоу з одним і тим самим ведучим, закриють.
Знаменитий телеведучий CNN Ларрі Кінг оголосив про майбутнє закриття свого вечірнього шоу Larry King Live.
"Перш ніж я почну сьогодні вести своє шоу, я хочу поділитися з вами особистими новинами. 25 років тому я сів за цей стіл з губернатором Нью-Йорка Маріо Куомо, щоб провести перший випуск Larry King Live", - йдеться в опублікованій на сайті CNN заяві телеведучого.
"Зараз, через десятиліття, я поговорив із хлопцями із CNN і сказав їм, що хотів би цієї осені закрити щовечірню передачу Larry King Live. CNN благородно прийняла цю пропозицію, надавши нашій родині більше часу для відвідування змагань, в яких беруть участь наші діти", - йдеться в заяві.
Тим не менше, 76-річний телеведучий наголосив, що не залишає CNN остаточно. "Я залишуся частиною сім'ї CNN і проведу кілька спеціальних програм, присвячених великим міжнародним і національним темам", - зазначив він.
"Я неймовірно гордий тим, що нещодавно ми увійшли до Книги рекордів Гіннеса як найдовше існуюче шоу з одним і тим же ведучим, що виходить в ефір в один і той же час. Ставлячи крапку в цій главі, я з оптимізмом дивлюся в майбутнє і чекаю, що мені принесе наступна глава. Поки ж настав час припинити мої нічні пильнування", - зауважив Кінг.
Як зазначає CNN, звістка про рішення закрити ток-шоу сталася внаслідок зниженням рейтингів програми і сімейними негараздами самого Кінга.
Читайте також:
AC/DC оштрафували на 2500 євро
Гвінет Пелтроу вибачилась за хутро
Анна Курнікова вийде заміж за Іглесіас