Лідером Каннського фестивалю став французький фільм "Пророк"

Зміна лідерів відбулася на п'ятий день роботи 62-го Каннського фестивалю: у фаворити вийшов фільм "Пророк" (Un prophete) одного з найбільших режисерів сучасної Франції Жака Од'яра.

Згідно з неофіційним рейтингом, який публікує на основі опитування провідних критиків, котрі працюють на кінофорумі, журнал Screen, стрічка "Пророк" набрала 3,4 бала і стала лідером Каннського фестивалю.

Таким чином вона відтіснила на другу позицію романтичну картину новозеландської режисерки Джейн Кемпіон "Яскрава зірка" (Bright Star) про видатного англійського поета-романтика Джона Кітса.

Третє місце в рейтингу займає "Акваріум" (Fish Tank) англійського режисера Андреа Арнольд.

Впливове видання Каннского фестивалю, журнал Film Francaise також поставив сьогодні "Пророка" на перше місце за підсумками свого опитування серед журналістів. З 15 фахівців семеро назвали його фаворитом на отримання найвищої нагороди - "Золотої пальмової гілки".

У свою чергу, журнал Hollywood Reporter, що виходить на фестивалі у щоденному форматі, назвав картину видатною і вказав, що ця стрічка відкриває нові горизонти в жанрі фільмів, присвячених в'язниці і житті ув'язнених.

Тим часом, нова стрічка відомого тайваньського режисера Енга Лі "Звабливий Вудсток" (Taking Woodstock) не змогла переконати більшість критиків. "Добротно зроблена, але не найкраща робота Лі" - так її оцінив Hollywood Reporter.

Картина займає зараз в неофіційному рейтингу передостаннє місце, перед "Весняною лихоманкою" (Spring Fever) китайського режисера Лоу Е.

На сьогоднішній день на фестивалі Канна з 20 картин головного конкурсу показано шість стрічок. Поки що в боротьбу не вступали такі гіганти сучасного кінематографа як Квентін Тарантіно, Педро Альмодовар, Ларс фон Трієр, Кен Лоач, Міхаель Ханеке.

Першим із них зі стрічкою "Антихрист" в понеділок з'явиться знаменитий Ларс фон Трієр.

Читайте також:

Каннський фестиваль відкрився показом мультфільму

У Франції відкрився 62-й Каннський фестиваль

Найдивніші фестивалі світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: