Мадонна приїде у Петербург з кухарем

Співачка Мадонна прибуде в Петербург 1-го серпня і поселиться в президентському люксі.

Мадонна з дітьми
Daily Mail
Мадонна приїде в Петербург з кухарем та може з дітьми
Поп-зірка Мадонна, концерт якої відбудеться в Петербурзі, 2 серпня на Дворцовій площі, прибуде в місто на Неві за день до концерту і розміститься у президентському люксі одного з кращих готелів Петербургу.

"Готель вибирали представники менеджменту співачки, що приїжджали до Петербургу на початку травня. Номер буде уквітчаний, але, за спеціальним побажанням Мадонни, серед них не буде червоних троянд", - говориться в повідомленні. Можливо, Мадонна приїде до Петербургу з дітьми, тому про всяк випадок обладналася спеціальна дитяча кімната.

Співачка приїде до Петербургу з особистим кухарем, а всього разом з нею в турі буде більше 300 людей, серед яких фахівці з різних країн: США, Росії, Великобританії, Франції, Бразилії, Японії та ПАР.

Крім того, організатори розповідають, що вранці співачка звикла займатися аеробікою та йогою, тому у вранішній час ніхто з персоналу не повинен її турбувати.

"Навіть телефонний дзвінок у цей час може викликати її гнів", - говориться в повідомленні. Там також наголошується, що Мадонна, виступаюча за здоровий спосіб життя, не переносить запаху цигаркового диму, тому менеджмент співачки просить не палити на всій території робочої зони на майданчику проведення концерту.

Устаткування для концерту привезуть на більш, ніж 60 вантажних машинах. Монтаж сцени почнеться приблизно за тиждень до виступу співачки. Декілька днів буде потрібно і після концерту, щоб демонтувати устаткування на Дворцовій площі.

Читайте також:

Оголену мускулисту Мадонну продали на аукціоні

Мадонна хоче дитину від Ісуса

Мадонна забороняє коханцю користуватись телефоном

Мадонна відсудила дітей у Гая Річі

За концерт у Росії Мадонна отримає найменший гонорар за свою кар'єру

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: