Мадонна в серпні виступить в Донецьку

Співачка Мадонна можливо виступить в Україні вже в серпні. Кажуть, що співачка може заспівати на відкритті донецького стадіону.

На відкритті суперсучасного стадіону в "Донбас-Арена" в Донецьку, яке відбудеться 29 серпня може виступити американська поп-діва, зірка світового масштабу Мадонна.

У цих чуток днями з'явилися підстави. Як повідомили в медіацентрі стадіону, підготовкою шоу займається технічний продюсер Марко Астаріта, який відповідав за звук і світло під час європейських турів легендарної співачки. Тому не виключено, що і в Донецьку він готує плацдарм для її приїзду.

"Упевнений, все пройде на вищому рівні. По-перше, у вас унікальний стадіон, який є ультрамодерним футбольним театром, а по-друге, я вже робив подібне шоу в Туріні. Зробити яскраву виставу, в якій задіяно тисячі людей і десятки тонн обладнання, складно, але для цього ми до вас і приїхали", - з посмішкою пообіцяв "технічний гуру".

У серпні до Донецька приїде 49 вантажівок з обладнанням для супершоу. На кожен сектор стадіону організатори направлять окремий динамік, щоб потужний звук обволікав глядачів, і при цьому не виходив за параметри чаші "Донбас-Арена".

Читайте також:

Мадонна відвідала родину загиблого робітника сцени

Сцена для Мадонни вбила людину

Всиновлена донька повернула Мадонні Гая Річі

Син Мадонни не пізнав свого батька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: