Маша Фокіна та Андрій Кіше обрали найкращого бармена України

Тринадцять найкращих барменів України боролися за право представляти свою країну на Міжнародному Конкурсі Барменів Stella Artois, який цього року пройде в Аргентині.

Переможець конкурсу Максим Дмитрієв (фото: Ярослав Мінтус)
9 вересня стало відоме ім’я переможця конкурсу барменів Stella Artois. Ним став киянин Дмитрієв Максим. Саме він тепер представлятиме Україну на Міжнародному конкурсі барменів Stella Artois, який відбудеться 26 жовтня у Буенос-Айресі.

Тринадцять найкращих барменів України боролися за право поїхати в Аргентину. Кожен з учасників мав виконати дев’ять обов’язкових кроків наливу пива. Оцінювали їх роботу як зіркове жюрі - співаки Маша Фокіна та Андрій Кіше, так і професійне - Кріс Маєрс (найкращий бармен світу 2010 року), В’ячеслав Пономаренко, Дмитро Ісаєв та Олексій Матвієнко.

За підсумками, на другому місці опинився Кирик Едуард з Луганська, а третім став киянин Агринський Денис. Приз глядацьких симпатій отримала єдина дівчина у змаганнях - Пасечник Каріна.

Нагородження відбулося у ресторані "Бельведер". Ведучим вечора був співак Іван Дорн. Серед присутніх гостей були зірки екстради, відомі дизайнери та спортсмени.

Міжнародний Конкурс Барменів Stella Artois ®, організатором якого виступає світовий лідер пивоварної галузі - компанія Анхойзер-Буш ІнБев, проходить два десятиліття. В Україні цей конкурс проводить її частина - лідер вітчизняного пивного ринку - компанія "САН ІнБев Україна".

Щороку кількість країн-учасниць стає все більше. У кожній країні послідовно проходять відбіркові регіональні тури і національний фінал з визначенням переможця, який отримує право представляти свою країну на Міжнародному Конкурсі Барменів Stella Artois, який цього року пройде в Аргентині.

Повʼязані теми:

Наступна публікація