Меладзе стане суддею у "Танцюю для тебе"

Цієї суботи, 4 квітня, у журі проекту відбудеться заміна.

За суддівським столиком з’явиться відомий композитор та продюсер Костянтин Меладзе. Він замінить найприскіпливішого суддю проекту – хореографа театру "Київ модерн-балету" Раду Поклітару.

Можливо, для деяких пар подібна рокіровка стане приємним сюрпризом і можливістю відпочити від професіональної критики Поклітару, який знімає бали за найменші помилки учасників. Найбільше під час минулого ефіру постраждала пара Олени Шоптенко та Василя Бондарчука – їх звинуватили в експлуатації образу мачо для партнера. Як наслідок, пара, яка упевнено лідирувала, несподівано для всіх опинилася на дуелі. Шоптенко і Бондарчук змагатимуться за право залишитися у проекті з Ірині Мерлені та Сергієм Костецьким.

"Те, що ми потрапили на дуель, безумовно, змушує нас працювати над танцем ще старанніше, – кажуть Олена та Василь. – Напевно, минулого ефіру далося взнаки напруження, яке ми відчували останнім часом. Багато тренувань, ми намагалися підтримувати статус першого місця. Але ми візьмемо до уваги всі зауваження Раду Поклітару і спробуємо наступної суботи всіх здивувати".

"Кожна пара має бути готова до того, що рано чи пізно вона опиниться на дуелі, – одностайно заявляють Ірині Мерлені та Сергій Костецький. – Ми не збираємося суперничати з Оленою та Васею і не відчуваємо конкуренції. Усі наші танці ми робимо винятково для Сергійка Солнцева!"

Нагадаємо, Шоптенко і Бондарчук танцюють заради мрії 11-річної Насті Царапенко – дівчинки з унікальним народним голосом, яка мріє стати відомою співачкою. Мерлені та Костецький борються за мрію пловця-інваліда Сергія Солнцева – чарівного хлопчини з трагічною долею.

До слова, на цей ефір учасникам доведеться підготувати два танці – новий та best-танець із тих, що вже виконувалися. Так, Шоптенко та Бондарчук згадають свій танець коло барної стійки, Марічка Падалко знову чавитиме виноград, а Ірині Мерлені у новому танці перекваліфікується і доведе, що борчиня може бути відомою моделлю!

Наступний ефір стане сюрпризом і для самого Меладзе. Усі нові танці, які пари покажуть на паркеті цієї суботи, виконуватимуться під пісні Костянтина Шотаєвича.

Слідкуйте за прямими ефірами "Танцюю для тебе" по суботах о 20:00.

Дізнатися більше про проект "Танцюю для тебе", переглянути фото та відео, а також залишити власні коментарі можна на сайті dance.1plus1.ua.

Читаете також:

Настя Каменських накачала щоки силіконом

Олеся Жураковська пішла з проекту "Танцюю для тебе"

Юрія Горбунова шокували в прямому ефірі 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: