Микола Басков став Народним артистом Росії

Відомий російський співак Микола Басков став Народним артистом Росії. Дмитро Мєдвєдєв днями присвоїв співаку це звання.

Микола Басков
Микола Басков став Народним артистом Росії
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв привласнив співаку Миколі Баскову звання Народного артиста РФ, говориться в указі, опублікованому на сайті Кремля.

Згідно з документом, звання привласнене "За великі заслуги в області музичного мистецтва". Микола Басков народився 15 жовтня 1976 року в Москві. У 2001 році закінчив Російську Академію Музики по класу камерного і оперного співу і вступив в аспірантуру Московської Державної Консерваторії імені П.І. Чайковського, яку закінчив в 2003 році із золотою медаллю.

У 1998 році він отримав пропозицію виконати партію Ленського в опері Великого театру "Євгеній Онєгін" і став наймолодшим виконавцем цієї ролі. Виконував також партії Володимира Ігоревича в "Князеві Ігорі" Бородіна, Юрода в "Борисі Годунові" Мусоргського, Ізмаїла в "Набукко" Верді, Альфреда в "Травіате" Верді, Спакоса в "Клеопатрі" Массне і інших.

У 2000 році відбулась відеозйомка кліпу на музичну композицію "Пам'яті Карузо...". Завдяки цій роботі Басків вийшов за межі театральної сцени і почав свою естрадну кар'єру. На сьогоднішній день він співає як в стилі Crossover, так і в стилі Рор.

У 2000 році сталася зустріч Баскова з легендою світової опери Монтсеррат Кабальє. Після ряду спільних виступів вона запропонувала Миколі регулярні заняття по удосконаленню вокальної техніки. Їхні голоси звучали на прославлених оперних сценах Іспанії, Італії, Німеччини, Швейцарії і інших країнах світу.

Читайте також:

Микола Басков та "4 Королі" у Києві влаштували "битву титанів"

Басков у гримерці займався сексом

Басков подарував коханій декоративну собаку

На ювілеї у мільйонера Кіркоров з Басковим посварились через стіл

Білан з Басковим влаштували оргію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: