Микола Расторгуєв став депутатом Держдуми

Лідер гурту "Любе" Микола Расторгуєв отримав мандат фракції Єдина Росія.

Центрвиборчком РФ на своєму засіданні в середу, 27 січня, передав Миколі Расторгуєву вакантний мандат фракції Єдина Росія. Співак був внесений до списку Єдиної Росії по Ставропольському краю.

Отримавши мандат депутата Держдуми, Расторгуєв поповнив ряди відомих парламентаріїв, серед яких є режисери, співаки, артисти і спортсмени.

Так, до фракції Єдина Росія входять режисер Станіслав Говорухін, балерина Великого театру Світлана Захарова, співак Йосип Кобзон, відомий телеведучий Валерій Комісаров і ціла спортивна команда: олімпійські чемпіони Аліна Кабаєва, Світлана Хоркіна, Світлана Журова, Антон Сихарулідзе, Світлана Ішмуратова, Олександр Карелін, Ірина Родніна і Владислав Третяк, а також президент Фонду розвитку жіночого боксу Наталія Карпович.

17 квітня 2009 в Єдину Росію вступив кінорежисер Федір Бондарчук. У 2008 році в партію вступив актор Гоша Куценко. В інтерв'ю він пояснив своє рішення тим, що в Єдиній Росії є "багато цікавих людей", з якими він планував втілити в життя свої проекти.

Читайте також:

Микола Расторгуєв в критичному стані

Миколі Расторгуєву пересадили нирку

Музикант групи "Любе" загинув в автокатастрофі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: