Між Джонні Деппом і Єлизаветою ІІ знайшли родинний зв'язок

Актор Джонні Депп і нинішня королева Великої Британії Єлизавета II мають спільного предка по чоловічій лінії.

Британський фахівець з генеалогії Нік Барратт знайшов у голлівудського актора Джонні Деппа зв'язок з англійською королівською родиною. Вчений, зокрема, стверджує, що артист і нинішня королева Великої Британії Єлизавета II мають спільного предка по чоловічій лінії (за словами Барратта, він є обом дев'ятнадцатиюрідним дідом).

Як розповів Барратт, коли він займався вивченням родоводу Джонні Деппа, він виявив, що одна із сімейних гілок актора сягає французьких гугенотів і знатних англійців.

На думку фахівця з генеалогії, актор є далеким родичем лорда - головного судді відділення королівської лави Високого суду правосуддя Вільяма Гаскойна, який служив за часів правління короля Англії Генріха IV. Гаскойн був одружений з Маргарет Персі, яка, у свою чергу була дочкою третього графа Нортумберленда Генрі Персі, і була нащадком родини короля Едварда III.

Єлизавета II / Фото: AFP
При цьому Нік Барратт зазначає, що не може надати стовідсоткових доказів того, що Депп може вважатися родичем Єлизавети II.

Зокрема, він вказує на брак інформації про одне з відгалужень генеалогічного древа Деппа. Мова йде про незапротокольований шлюб між Річардом Дентоном з Йоркширу (він був батьком американського колоніста Деніела Дентона) і Хелен Віндебанк, укладеий в першій половині 1600-х років. Пара переїхала до США, де Дентон став одним із засновників пресвітеріанської церкви. Зі слів Барратта випливає, що саме Дентон і Віндебанк відповідальні за зв'язок родичів Деппа з королівською родиною, однак повного підтвердженням цього знайти не вдається.

Джонні Депп народився в 1963 році в місті Оуенсборо, штат Кентуккі. Батько актора був інженером-будівельником, а мати працювала офіціанткою.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Повʼязані теми:

Наступна публікація