Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор Джонні Депп і нинішня королева Великої Британії Єлизавета II мають спільного предка по чоловічій лінії.

Британський фахівець з генеалогії Нік Барратт знайшов у голлівудського актора Джонні Деппа зв'язок з англійською королівською родиною. Вчений, зокрема, стверджує, що артист і нинішня королева Великої Британії Єлизавета II мають спільного предка по чоловічій лінії (за словами Барратта, він є обом дев'ятнадцатиюрідним дідом).

Як розповів Барратт, коли він займався вивченням родоводу Джонні Деппа, він виявив, що одна із сімейних гілок актора сягає французьких гугенотів і знатних англійців.

На думку фахівця з генеалогії, актор є далеким родичем лорда - головного судді відділення королівської лави Високого суду правосуддя Вільяма Гаскойна, який служив за часів правління короля Англії Генріха IV. Гаскойн був одружений з Маргарет Персі, яка, у свою чергу була дочкою третього графа Нортумберленда Генрі Персі, і була нащадком родини короля Едварда III.

Капелюшки королеви Єлизавети ІІ_28
AFP
Єлизавета II
При цьому Нік Барратт зазначає, що не може надати стовідсоткових доказів того, що Депп може вважатися родичем Єлизавети II.

Зокрема, він вказує на брак інформації про одне з відгалужень генеалогічного древа Деппа. Мова йде про незапротокольований шлюб між Річардом Дентоном з Йоркширу (він був батьком американського колоніста Деніела Дентона) і Хелен Віндебанк, укладеий в першій половині 1600-х років. Пара переїхала до США, де Дентон став одним із засновників пресвітеріанської церкви. Зі слів Барратта випливає, що саме Дентон і Віндебанк відповідальні за зв'язок родичів Деппа з королівською родиною, однак повного підтвердженням цього знайти не вдається.

Джонні Депп народився в 1963 році в місті Оуенсборо, штат Кентуккі. Батько актора був інженером-будівельником, а мати працювала офіціанткою.

Читайте також:

Джонні Депп зніметься в новому фільмі режисера "Піратів"

Джонні Депп зніметься із Ванессою Параді у фільмі про коханців

Джонні Депп зніме фільм про Кіта Річардса

Залиште свій коментар

Вибір редакції