Мультфільму "Бременські музиканти" - 40 років

"Бременським музикантам" сьогодні виповнилось 40 років.

Мультфільм "Бременські музиканти"
Архів
"Бременським музикантам" сьогодні 40 років
Сьогодні виконується 40 років легендарному анімаційному мюзиклу студії Мосфільм "Бременські музиканти", прем'єра якого відбулася в 1969 р., а за подальші два роки було випущено 28 млн пластинок з піснями з нього.  

Про створення мультфільму розповів поет Юрій Ентін, який вважає "Бременських музикантів" своєю першою великою успішною роботою. За його словами, режисер Інесса Ковалевська у той час мріяла поставити великий мультфільм, де були б одні пісні, і поет відразу запропонував "Бременських музикантів".

Проте казку братів Грімм автори визнали "нудною і маленькою". Тоді Ентін зустрівся з артистом і письменником Василем Лівановим, який тоді працював над сценарієм до "Синьої птиці", і показав йому пісню "Розбійники", яку поет написав відразу ж, перечитавши казку, і яка увійшла потім до мультфільму.  

Ліванов, якому сподобалася пісня, відразу включився в роботу. До компанії бродячих музикантів вирішили додати Трубадура. Крім того, за бажанням композитора Геннадія Гладкова що відмовився писати музику до мультфільму без кохання, в дію ввели і Принцесу, а потім Короля.
 "Робота закипіла, було дуже весело. Так з'явилися бременські музиканти", - сказав Ентін.

У мультфільмі співали знамениті Муслім Магомаєв і Олег Анофрієв. Крім того, вперше фонограма була записана на фірмі Мелодія за участю видатних музикантів, кращого на ті часи звукорежисера Віктора Бабусина, який потім став головним звукорежисером студії Мосфільм, і з використанням найсучаснішої апаратури.  

"Успіх перевершив всі очікування, адже лише за перші два роки після виходу в світ пластинок із записом бременських і слідами бременських було випущено 28 мільйонів", - відзначає Ентін. 

Читайте також:
"Шрек" - найкращий мультфільм усіх часів
Том і Джері повертаються на екрани
У мультика "Простоквашино" буде продовження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: