На "1+1" приходять "Хороші хлопці"

У понеділок, 17 листопада, на каналі відбудеться прем’єра нового серіалу. "Хороші хлопці" - це історія взаємодії двох абсолютно несхожих оперативників, яких об’єднує жага справедливості.

Щоправда, назвати їх хорошими хлопцями можна з натяжкою: обидва  капітани міліції не завжди дотримуються інструкцій. Інакше у війні з криміналітетом можна програти. Навіть зустрічаються Андрій Медведєв  і Костянтин Буров за екстремальних обставин. Під час облави у закритому клубі група Медведєва затримує працюючого під прикриттям Бурова, чим зриває йому таємну операцію. Що не може сприяти виникненню симпатії між ними. Попри це їх роблять напарниками, і такі несхожі хлопці змушені терпіти один одного. Перший – справжній боєць, а другий – розумник, який продумує кожен крок.

Как 14-летний мальчик живет сам
1+1
Владу Дьоміну дісталась роль знавця східних єдиноборств
Новоспечені напарники виходять на злочинну структуру, що продає дівчат в підпільні порностудії за кордоном. На їхню думку, за цим брудним бізнесом стоїть кримінальний авторитет Боксер, у миру – підприємець Павло Васильєв, але поки що це лише гіпотеза. Тим більше, що черговий замах невідомого злочинця спрямований проти самого Боксера. Оперативники розуміють, що в місті з'явилася неврахована третя сторона…

Новий проект для "1+1" зняв молодий режисер  Олег Туранський, який раніше працював над серіалами "Сестри по крові" та "Чужі таємниці".

Роль Андрія Медведєва, знавця східних єдиноборств, який володіє всіма видами рукопашного бою, дісталася акторові і майстру-бійцю Владу Дьоміну. Він пройшов кастинг, і зрозумів, що роль підходить йому якнайкраще. З’ясувалося, що описаний у сценарії герой навіть зовні схожий на Дьоміна.

барановський
1+1
Напарника Дьоміна зіграє Олександр Барановський
Напарника бойового Медведєва – Костянтина Бурова – утілив Олександр Барановський.  Його герой – мозковий центр групи, який – на відміну від друга – не кидається у бійку одразу. Проте і виконавцеві цієї ролі знадобилася фізична підготовка.
"Така робота актора – треба вміти багато чого. Слава Богу, підготовка у мене є – і коні, і бойові мистецтва, і легка атлетика…. Якщо ми не вмітимемо бігати, стрибати, битися, стріляти, тоді ми не зніматимемося в цьому кіно", - каже Олександр Барановський.

Дивіться серіал "Хороші хлопці" на каналі "1+1" з понеділка по четвер о 21:15.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: