На «1+1» розпочинаються «Ментівські війни-3»

У понеділок, 1 грудня, канал «1+1» розпочинає показ третього сезону популярного серіалу «Ментівські війни». Знайомі глядачам герої беруться за нові заплутані справи.

Ментівські війни-3
Олександр Устюгов у ролі майора Шилова
Цього разу відділ майора Шилова розслідує низку нападів на інкасаторів. Організована група злочинців грабує та вбиває тих. Після певних оперативних заходів правоохоронцям здається, що вони вийшли на слід злочинців. Однак тут розкриваються нові обставини, і стає зрозуміло, що справа – набагато складніша. Бандитів шукають усі – міліція, спецслужби, бюро журналістських розслідувань, а також – місцеві авторитети і «братки».

Серіал насичений видовищними трюками: погонями, вуличними бійками, автомобільними перегонами і перестрілками.

Між тим, характер головного героя поступово змінюється: із детектива з романтичними поглядами на життя і свою професію майор Шилов перетворюється на зрілу прагматичну людину. «Він став більш мовчазним, що в нашому випадку є ознакою мудрості і чоловічої зрілості, – відзначає актор Олександр Устюгов. – Непросто було зіграти романтичні стосунки. Жанр детективу передбачає, що по-акторськи там винаходити практично нічого не треба. За тебе грає сюжет, сама ситуація. А ось коли на екрані «лав-сторі», за зовнішнім антуражем не сховаєшся, потрібно бути чесним і природним. У порівнянні з цим навіть трюки — а 30 відсотків трюків у фільмі я виконую сам — здаються дитячою забавкою...»

Специфіка проектів, в яких бере участь Олександр Устюгов, вимагає вміння поводитися зі зброєю. Завдяки зйомкам він навіть навчився однією рукою перезаряджати пістолет ТТ. Також за сюжетом акторові довелося ганяти на машині, що не викликало жодних труднощів, хоча у житті Устюгов віддає перевагу мотоциклу. На ньому і їздить по Москві. Щоправда, дружина актора – його колишня сокурсниця і партнерка по «Ментівський війнам» Яніна Соколовська – цієї чоловікової пристрасті не поділяє, обираючи комфортний автомобіль. У третій частині серіалу їм доведеться знову познайомитись – на знімальному майданчику Яніна й Олександр утілили закоханих.

Дивіться серіал «Ментівські війни-3» з понеділка по четвер о 21:15.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: