На "1+1" стартував проект "Танцюю для тебе-3"

Цієї суботи, 26 вересня, в ефірі "1+1" стартував третій сезон найпопулярнішого проекту телеканалу – "Танцюю для тебе". І визначилися перші дуелянти - Валерій Харчишин та Руслан Гончаров.

26 вересня 9 зірок шоу-бізнесу та спорту у парі з хореографами почали танцювальне змагання за здійснення заповітного бажання талановитої дитини, узятої під патронат.

За результатами першого конкурсного дня найвищу оцінку отримали гімнастка Ганна Безсонова та її партнер Олександр Лещенко. Журі оцінило виступ пари у 36 балів, зробивши Ганну й Олександра лідерами першого ефіру.

Утім, лідерську позицію пара Безсонова-Лещенко поділяють зі своїми суперниками – актором Олександром Нікітіним та його партнеркою Катериною Тришиною. З такою самою оцінкою у 36 балів вони опиняються в основній групі учасників "Танцюю для тебе".

Завдяки високим оцінками боротьбу у танцювальному змаганні проджовжать і пари Наталя Добринська та Дмитро Паладій, Фагот і Євгенія Колісниченко, Аліна Гросу та Арно, Анастасія Приходько та Кирило Радостєв. За крок від дуелі зупинилася пара Лідії Таран і Олександра Охріменка – з оцінкою у 29 балів.

Жертвою суворого журі стала пара Руслана Гончарова і Тетяни Токар, які отримали у сумі 26 балів. Вони й відкриють дуельний сезон наступної суботи, 3 жовтня. Їхніми суперниками стануть Валерій Харчишин і Софія Новікова, як набрали 23 бали.

Запрошений член журі першого ефіру – акторка Анастасія Заворотнюк – відзначила дві пари фаворитів.

"Ганна Безсонова та Олександр Лещенко - безперечно лідери! Олександр дуже самобутній танцюрист. Він талановита людина. А нещодавно я бачила його виступ у конкурсі "Міс Україна" і була вражена високим професійним рівнем. Сашко швидко вчиться, особливо коли поряд олімпійська чемпіонка! На мою думку, достойне суперництво на паркеті їм складе пара Олександра Нікітіна з Катериною Тришиною. Їхній танець мене просто зачарував!", - захоплено розповіла пані Заворотнюк.

Турнірна таблиця:

Ганна Безсонова і Олександр Лещенко - 36 балів
Олександр Нікітін і Катерина Тришина - 36 балів
Наталя Добринська і Дмитро Паладій - 33 бали
Фагот і Євгенія Колісниченко - 32 бали
Аліна Гросу та Арно - 32 бали
Анастасія Приходько та Кирило Радостєв - 32 бали
Лідія Таран і Олександр Охріменко - 29 балів
Руслан Гончаров і Тетяна Токар - 26 балів
Валерій Харчишин і Софія Новікова - 23 бали

Дивіться прямий ефір шоу "Танцюю для тебе" щосуботи о 20:00 та повтор програми у неділю о 12:45.

Читайте також:

Валерій Харчишин в дитинстві танцював брейк перед дзеркалом

На "1+1" стартує третій сезон "Танцюю для тебе"

Проект "Танцюю для тебе" визначився із зірками

"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"

ВідеоТанець від профі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: