На "1+1" стартує серіал з Абдуловим та Алфьоровою в головних ролях

У понеділок, 24 листопада, на каналі "1+1" розпочинається серіал "Капкан". Одну з останніх ролей у цьому багатосерійному фільмі виконав Олександр Абдулов.

Капкан
Серіал "Капкан" - одна з останніх робіт Олександра Абдулова
Відомий московський фотожурналіст Михайло Волобуєв з дружиною Катериною відпочиває на озері. Вони майже 30 років разом. Подружжя згадує молодість, своє кохання, сварки. А прокинувшися вночі, Михайло не знаходить дружини у наметі. Жодних слідів, жодних причин для зникнення. На межі нервового зриву Михайло змушений шукати відповіді у своєму минулому – чи був його шлюб насправді щасливим? Чи був він гарним чоловіком і батьком? Наскільки добре він знав свою дружину? А тим часом, версії про самогубство чи напад відпадають. Волобуєв стає головним підозрюваним у вбивстві Катерини.

«Серіал «Капкан» – свого роду самовчитель життя, – вважає режисер Володимир Краснопольський. – Він підказує, як двом людям зберегти кохання. За жанром це і детектив, і «лав сторі». Назва фільму символічна і дуже конкретна. Будь-яка людина, яка зв’язує себе стосунками з іншою людиною, невідворотно потрапляє у пастку, втрачаючи особисту свободу, комфорт, і набуває лише нових зобов’язань перед тим, кого любить. Так, кохання – це пастка, потрапити в яку приємно. Але пастка. І для нашого героя капкан спрацював дуже несподівано… Це була наша ідея запросити на головні ролі Абдулова та Алфьорову. Усі пам’ятають їхню красиву історію кохання і сумний фінал».

Дочка Абдулова та Алфьорової – Ксенія Алфьорова – грає у «Капкані» Катерину в юності. Та являється герою у спогадах. Під час кастингу саме Абдулов запропонував доньку на роль молодої Каті. «Все одно ніхто, крім Ксюші, не знає Ірину так добре», – пояснив актор.  Ірина Алфьорова – навпаки – хотіла, щоби Ксенія грала її доньку, але режисери запротестували: героїні мають бути схожими, а де взяти ще одну Алфьорову?

Зйомки за участю Ксенії майже завершилися, коли під час однієї зі сцени на акторку впав освітлювальний прилад. Лікарі констатували струс головного мозку і прописали постільний режим. До того ж, на той час Ксенія була на шостому місяці вагітності. Олександр Абдулов заборонив дочці зніматися, і в деяких сценах замість Ксенії зіграла дублерка.

«Серіал «Капкан» – чудова п’єса про кохання, – каже Ірина Алфьорова. – Я була дуже рада, коли нарешті побачила серйозний матеріал. Ця картина дуже схожа на фільм «З коханими не розлучайтеся»… Не можу сказати, що ми з Олександром згадували минуле між зйомками, однак, напевне, кожен відчував щось своє. Іноді було непросто. Але ми працювали і волю почуттям намагалися не давати. Звичайно, якщо цього не вимагав сценарій».

Зйомки «Капкана» проходили в Сергієвому Посаді, Москві, Геленджику (там фільмували Чечню). Абдулов, як і належить зірці, мандрував у власному трейлері, обладнаному за останнім словом техніки. Там було і супутникове телебачення, і просторе ліжко, і навіть маленька кухня. А подарували це авто акторові на 50-річчя друзі.

Дивіться серіал "Капкан" з понеділка по п’ятницю о 18:25.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: