На "1+1" закінчується перший сезон проекту "Міняю жінку"

На "1+1" закінчується перший сезон проекту "Міняю жінку"

"1+1" покаже фінальний епізод шоу "Міняю жінку". Одразу після програми на каналі вийде документальний фільм про те, що залишилося за кадром проекту.

У понеділок, 31 травня, в ефір каналу "1+1" вийде останній епізод першого сезону реаліті-шоу "Міняю жінку". В останньому випуску продюсери проекту вперше спробували "поміняти" мам з різних країн - України та Росії.

"Ми більше акцентувалися не на побутових ситуаціях, - каже продюсер шоу Оксана Кучерова, - а на міжнаціональних відмінностях. Скажу, що завершальний випуск виявився дуже емоційно-позитивним".

Одразу після фінального епізоду канал "1+1" покаже фільм "Міняю жінку: життя після обміну". У фільмі йтиметься про те, що змінилося в житті жінок, які брали участь у проекті: хто завагітнів, хто розлучився, хто змінив професію.  Також у фільмі – розповіді редакторів, продюсерів, режисерів, співробітників кастинг-відділу.
 
Яким складом група виїжджає на місце зйомок, яку кількість розкладачок доводиться брати із собою, скільки комплектів постільної білизни необхідно для поїздки, і що в першу чергу знищується в аптечці програми...

Дивіться фінальний епізод проекту "Міняю жінку" та фільм "Міняю жінку: життя після обміну" у понеділок, 31 травня, о 20:10 на каналі "1+1".

Читайте також:

Після шоу "Міняю жінку" одна з героїнь почала писати казки та... розлучилася

Шоу "Міняю жінку" на "1+1" вийшло в лідери телерейтингу

"1+1" запускає реаліті-шоу "Міняю жінку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація