На "Дні Незалежності з Махном" брали голою поезією

23-24 серпня у місті Гуляйполе відбувся фестиваль "День Незалежності з Махном".

Фестиваль ”День Незалежності з Махном” у Гуляйполі
УНІАН
Фестиваль "День Незалежності з Махном" відбувся у Гуляйполі
До міста Гуляйполе з'їхалися молоді поети, музиканти та народні майстри з різних регіонів країни. Розпочали свято проїздом учасників на тачанках центральною вулицею міста та стрільбою із рушниць.

Цього року в рамках музично-літературного фестивалю ”День Незалежності з Махном - 2009” в Гуляйполі пройшли поетичний боді-арт та конкурс махновського костюма, була вручена літературна премія ”Остання барикада” та творча антипремія ”Махновській гарбуз”.

Загалом на святі у перший день виступали музичні гурти "Дримба Да Дзиґа", "Фліт", "Мертвий півень", а також виконавців із Білорусі та Молдови. Ввечері проводили фаєр-шоу. Тривав фестиваль упродовж двох днів.

"Ми намагаємося об'єднати українську історію, весь Київ-Львів, а намагаємось увібрати і персонажів зі Сходу та Півдня, - каже Олесь Доній, організатор фестивалю. - Тобто, на практиці показуєм, що Схід і Захід разом. Що Україна у нас єдина і що в історії України повинні знайтися місця для всіх історичних персонажів".

Наступного дня на фестивалі виступали харків'яни "Собаки в космосі", рівненський гурт "От Вінта" та пітерці - гурт Svобода.

Читайте також:

Ведучим фестивалю "Гніздо-2009" став син Пелиха

У Нью-Йорку відзначили 40-річчя "Вудстока"

Фестиваль "Свірж" закінчився скандалом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: