На каналі "1+1" стартує нове шоу "Гламурні штучки та заучки"

Дата публікації
Перегляди
6033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На каналі "1+1" стартує нове шоу "Гламурні штучки та заучки"

Логотип шоу "Гламурні штучки та заучки"

З 21 жовтня на телеканалі "1+1" починає виходити нове розважальне шоу "Гламурні штучки та заучки".

З 21 жовтня в ефірі каналу "1+1" стартує нове розважальне шоу "Гламурні штучки та заучки".

Учасники шоу навряд чи колись зустрілися б у реальному житті. Вони існують у абсолютно різних світах і розмовляють різними мовами.

У проекті - вишукані красуні, які цікавляться виключно своєю зовнішністю та гламурними вечірками. З протилежного боку - хлопці-інтелектуали, позбавленні навичок спілкування з протилежною статтю.

Гламурні штучки наділені ідеальними формами та можуть цілими днями фарбуватися, тусуватися і відпочивати, а чоловіки на цьому проекті бавляться лише з калькуляторами та комп'ютерами – вони повністю віданні науці. І, якщо вважати, що хлопчики - з Марса, а дівчата - з Венери, то учасникам шоу треба буде довести, що між цими двома планетами все ж таки існує зв'язок.

Героїв шоу "Гламурні штучки та заучки" будуть випробовувати не лише у спільному просторі, а й окремо. Дівчатам вперше у житті доведеться позмагатися у інтелекті, а хлопцям - у спілкуванні з красунями.

Красуні й заучки утворюють пари і живуть разом на розкішній віллі, де повинні навчитися знаходити спільну мову. Пари будуть зобов'язані виконувати складні завдання, які мають змінити на краще і хлопців, і дівчат.

Заучки повинні допомогти своїм гламурним подругам порозумнішати, а ті, у свою чергу, – навчити "ботаніків" яскраво відпочивати, бути розкутими та стильними. Найрізноманітніші випробування на проекті - від макіяжу та шопінгу (для хлопців), до рибалки та тесту на розуміння електричного кола (для дівчат), - змусять учасників проекту знайти спільні точки дотику.

Кожної програми, після двох конкурсів, на "виліт" потрапляє дві пари. Ці претенденти змагаються на "інтелектуальній дуелі". Пара, яка дає меншу кількість правильних відповідей, залишає шоу. Найменш успішні пари поступово вибуватимуть з шоу, а переможці отримають призові 100 000 гривень на двох!

В програмі також з'являться відомі експерти та зірки. У деяких конкурсах саме вони допоможуть визначити переможця. Наприклад, у конкурсі макіяжу переможців визначає шанований стиліст, а у математичному змаганні – відомий науковець.

Допомагатиме глядачам зорієнтуватися у взаєминах красунь та розумників ведучий шоу Григорій Герман.

Проект "Гламурні штучки та заучки" розроблений за форматом "Beauty & the Geek" компанії "The Twentieth Century Fox".

Дивіться на каналі "1+1" з 21 жовтня о 20:10.

Читайте також:

Андрій Доманський приєднався до команди 1+1

Європейське видання Сeetv.net підтвердило успіх каналу "1+1"

Павел Воля стане ведучим шоу "Що ти робив минулої п’ятниці?"

"1+1" зняв серію іміджевих заставок до свого 15-річчя

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6033
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація