На сороковини Джексона родичі поп-короля поборються за його спадок у суді

У понеділок, 3 серпня, окружний суд Лос-Анджелеса має призначити опікуна трьох дітей померлого поп-короля, а також розпорядника його маєтку вартістю в 500 млн доларів. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Усі шанси стати опікуном трьох нащадків Майкла Джексона – 12-річного Принца Майкла, 10-річної Періс Майкл та 7-річного Принца Майкла ІІ – має їхня 70-річна бабуся, Кетрін Джексон. Принаймні, такої угоди минулого тижня вона досягла із Деббі Роу, матір’ю двох дітей поп-короля. Тепер відповідне рішення має ухвалити суддя окружного суду Лос-Анджелеса Мітчелл Беклофф.

При цьому жодних домовленостей щодо майна Майкла Джексона досягнуто не було.

За право контролю за статками поп-короля поборються його матір Кетрін Джексон, адвокат Джон Бранка та музичний продюсер Джон МакКлейн. Судді Мітчеллу Беклоффу також належить призначити розпорядника маєтку Джексона вартістю 500 млн доларів.

Кетрін Джексон проситиме суддю призначити грошові виплати їй та її онукам, а також висуне майнові претензії, здебільшого адресовані адвокату Джону Бранці, в чиїх руках опинився заповіт поп-короля, стверджуючи, що їй навмисно не повідомляють нічого щодо спадку. Адвокати матері Джексона попросили допитати повіреного Джона Бранку та колишнього продюсера Джона МакКлейна, і змусити їх надати контракти та інші документи, що стосуються майна померлої зірки.

На спадок також може претендувати позашлюбний син Джексона, Омер Бхатті, який проживає в Норвегії.

У той час, як суд розглядатиме питання щодо спадку Майкла Джексона, шанувальники поп-короля прийдуть на ранчо Неверленд відзначити 40 днів після смерті кумира.


 

Читайте також:

Поліція підозрює лікаря Джексона у знищенні речових доказів

Справу про смерть Майкла Джексона перекваліфікували на "вбивство"

Стало відомо, що Джексон робив в останній день свого життя

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: