На "Суперзірці" Вєрка Сердючка зняла свій фірмовий капелюшок-зірку

Дата публікації
Перегляди
2249
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Останній конкурсний ефір проекту "Суперзірка" на каналі "1+1" здивував не лише глядачів, але й організаторів шоу.

Вєрка Сердючка зняла свій фірмовий капелюшок на сцені шоу "Суперзірка" цієї середи, 26 травня, та показала, що навіть артист з неймовірною популярністю, має залишатися звичайною людиною. Тим часом вже за тиждень хтось з учасників отримає почесне звання переможця проекту і мільйон гривень.

Їх залишилося тільки троє: Дмитро Гарбуз, Вікторія Корженок та Вєра Варламова. Кожен з них до кінця не вірив у свою обраність, проте сподівався, що суперфіналістом стане саме він. Дмитро Гарбуз із самого початку називав Вєру та Віку своїми головними суперницями. "Вони обидві – сильні вокалісти, - каже фіналіст. – Я радий, що конкуренція буде досить жорсткою, а результат – непередбачуваним. Повністю покладаюся на думку публіки, тому не загадую нічого на майбутнє. Нас розсудить час – за тиждень дізнаємося, хто в цьому шоу найкращий".

Їх залишилося троє: Вікторія Корженок, Вєра Варламова та Дмитро Гарбуз
Більш емоційно сприйняла свій новий статус Вікторія Корженок, яка потрапила до суперфіналу. "Я вдячна глядачам за те, що вони в мене повірили і підтримують вже такий довгий проміжок часу, - зізнається "суперзірка". – Я не маю права їх підвести, і, мабуть, злукавила б, сказавши, що не готова до перемоги. Я вдячна людям у залі, перед якими ми виступаємо, за оплески і енергетичну віддачу. Вдячна журі за коментарі: як позитивні, так і критичні. Вдячна телеглядачам, які голосують та відправляють за мене свої sms. Я хочу виправдати сподівання кожного з них. І якщо публіка вирішить, що тріумфатором цього шоу маю стати я, з гідністю прийму цю нагороду".

Єдина учасниця, яка до сих пір не усвідомила своє виняткове становище на проекті, - Вєра Варламова. "В мене таке враження, що ми повернулися на початок шоу, бо до нас знову приїхали усі фіналісти, - розповідає дівчина. – Єдина відмінність у тому, що голосують лише за трьох. А відчуття такі, ніби ми з усіма учасниками на одній лінії, кожен з нас суперфіналіст. Особливо це стосується п’ятірки, яка була до останнього ефіру, - я б усіх так і залишила для остаточного голосування і відмінила усілякі номінації".

І доки Вєра з Анаіт планують заспівати дуетом, глядачі мають цілий тиждень, аби визначитися зі своїм фаворитом. Кожен з трійки суперфіналістів мріє про перемогу в шоу, але дістанеться вона лише одному. Між тим, "суперзірками" хоча б на час існування проекту стали всі учасники без винятку.

Дивіться суперфінал проекту "Суперзірка" у наступний вівторок, 1 червня, о 20:10.

Читайте також:

Вєрка Сердючка заспіває у фіналі шоу "Суперзірка"

Ані Лорак виступить у шоу "Суперзірка"

"Суперзірка" проводить альтернативний конкурс виконавців - "Дошка пошани"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2249
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація