На своє 20-річчя "Скрябін" влаштує гулянку на кораблі

Гурт "Скрябін" незабаром відгуляє своє 20-річчя. Кузьма зі своїми музикантами вирішили влаштувати вечірку на кораблі.

Кузьма
На своє 20-річчя "Скрябін" влаштує гулянку на кораблі
Під заголовком "20 Років Як Нам То Треба..." в Інтернеті вийшло зібрання кавер-версій пісень раннього "Скрябіна". Саме так добровільне "Товариство Шанувальників Раннього "Скрябіна" вирішило відзначити 20-річний ювілей гурту. До збірки включено 9 творів, у яких молоді виконавці переробили пісні Кузьми на свій лад: хтось віддав перевагу денс-стилю, а хтось зробив хард-рок.

Скачати альбом каверів можна на файлообмінниках Zshare, Rapidshare або Mediafire. Оскільки чимало бажаючих не встигли надати свої варіанти пісень "Скрябіна" організаторам, було вирішено протягом півроку перевидати збірку, доповнивши її новими композиціями. Не виключено, що вона вийде на CD.

Гурт "Скрябін" дебютував 1989 року. Керівником, автором текстів і вокалістом гурту з дня його створення є Андрій Кузьменко (псевдонім – Кузьма Скрябін). Творчий доробок колективу на сьогодні становить 20 альбомів.

До речі, 3 липня гурт "Скрябін" відзначить свій 20-й день народження. В рамках святкування відбудеться концерт "на ходу". Захід відбуватиметься на верхній палубі, на ходу корабля і матиме характер вечірки для своїх.

На своєму кораблі приймає – відомий фотограф Олександр Ктиторчук. Ще однією особливістю вечірки є те, що для участі необхідно записатися по телефону або e-mail. Вартість "квитка" - 200 гривень.

Під час святкування відбудеться голий діджей паті. В ролі діджея Кузьма з улюбленою музикою.

Читайте також:

Новий проект Кузьми: він розкручує свого 77-річного сусіда

Кузьма "Скрябін" на велосипеді вирушає на Байкал

Підопічні Кузьми готові зняти останні труси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: