На телеканалі ТЕТ запускається російський серіал "Закрита школа 2"

На телеканалі ТЕТ запускається російський серіал "Закрита школа 2"

Протягом серіалу стає зрозуміло, що кожному є що приховувати.

Телеканал ТЕТ продовжує лінійку містичних серіалів. Наразі на глядачів чекає прем'єра другого сезону відомого драматичного серіалу.

В жовтні на телеканалі ТЕТ розпочинається показ гучного містичного серіалу "Закрита школа 2". Серіал – російська інтерпретація іспанського серіалу "El internado: Laguna negra".

"Закрита школа" - містичний трилер, дія якого розгортається в старовинній садибі, що стоїть посеред дрімучого лісу. У ній розташована елітна школа-інтернат "Логос". Її учні, як і всі діти, люблять розповідати один одному на ніч страшні історії. Але лише доти, поки не усвідомлюють, що зло зовсім поруч. Протягом всього серіалу стає зрозуміло, що кожному з героїв є що приховувати.

За словами режисера-постановника картини Олега Асадуліна другий сезон буде набагато яскравішим за попередній. "Ми покажемо несподівані повороти сюжету, нові таємниці, нових вчителів, - розповідає Асадулін. - Все найцікавіше - жертви, таємничі зникнення і смерті - глядачеві забезпечене".

Серіал знімали в старовинній підмосковній садибі "Середніково", а от для самих приміщень школи були збудовані декорації у павільйонах. Їх створювали разом з голлівудськими фахівцями, а для реквізиту використовували справжній антикваріат.

Нагадаємо, що крім "Закритої школи" незабаром на ТЕТ стартуватиме перший вітчизняний містичний серіал про вампірів "Спліт".

Читайте також:

ТЕТ презентував новий сезон

На ТЕТ стартують антигламурні світські хроніки "Дурнєв +1"

Телеканал ТЕТ розпочав зйомки серіалу "Спліт"

На телеканалі ТЕТ стартує новий містичний серіал

Повʼязані теми:

Наступна публікація