На "Євробаченні-2009" відкрився Євродім, в якому вечірки триватимуть до 6 ранку

Офіційне відкриття Євродому, який стане центром світського життя міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2009", що проходить в Москві, відбудеться у вівторок, 5 травня, в столичному ЦВЗ Манеж.

5 травня в Москві відбудеться відкриття Євродому. Очікується, що щодня Манеж будуть відвідувати до 1,5 тисячі гостей. На вечірки "Євробачення" зможуть потрапити тільки учасники конкурсу і його організатори за спеціальними запрошеннями.

Євродім складається з двох залів - білого та синього: перший розрахований на 700 осіб, у ньому будуть проходити заходи з 18:00 до 00:00. Другий вміщає вдвічі більше людей, вечірки в ньому триватимуть всю ніч, до 6:00.

В кожному залі Євродому побудована спеціальна сцена з величезними світлодіодними екранами. За проектом сцену можна легко трансформувати під будь-який формат заходів - від концерту до перформансу. Білий зал планується використати для презентацій країн-учасників Євробачення, на сцені синього залу заплановано проведення церемонії урочистого відкриття та закриття конкурсу.

На другому поверсі Манежу буде працювати караоке, на першому і другому поверхах відкриються чотири бари. На третьому поверсі розміститься ресторан.

Крім того, в Євродомі гості "Євробачення-2009" зможуть отримати всю необхідну інформацію про заходи Євробачення, туристичні маршрути міста, магазини, ресторани, сфери послуг та інше.

У дні півфіналів - 12 і 14 травня і фіналу - 16 травня в Євродомі буде вестися пряма трансляція з СК Олімпійський.

Як повідомлялося, 10 травня о 21:00 (20:00 за київським часом) відбудеться відкриття конкурсу в ЦВЗ Манеж, 12 травня в Олімпійському пройде перший півфінал, 14 - другий півфінал, а 16 травня о 23.00 (22:00 за київським ) відбудеться фінал конкурсу, після цього відбудеться офіційне закриття в Манежі.

Епатажна співачка Світлана Лобода, яка представить Україну на "Євробаченні-2009", виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу. Вранці 5 травня Світлана вирушила до москви, аби встигнути на усі події.

Читайте також:

Філіп Кіркоров очолить журі "Євробачення-2009"

В Москві пройшли перші репетиції "Євробачення"

У Києві Світлану Лободу провели на "Євробачення" у Москву

Тимошенко наказала показувати в Україні "Євробачення"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: