На зйомках "Міняю жінку-3" у Канаді телевізійникам довелося звернутися до консульства та в поліцію

16 лютого з Торонто повертається знімальна група реаліті-шоу "Міняю жінку"

Під час обміну між сім'ями з Канади і з Броварів виникла неоднозначна ситуація.

В цьому обміні участь брали сім'ї Олени з Броварів і Сабріни з Торонто. Транссексуал Сабріна працює танцівницею в нічних клубах Торонто, тому ще на етапі переговорів про участь в зйомках "Міняю жінку", попросила у продюсерів внести до контракту деякі ексклюзивні пункти. Телеканал "1+1" пішов назустріч громадянці Канади та почав зйомки.

Як відомо, за правилами проекту "Міняю жінку", учасниці 3 дні живуть так, як заведено в "приймальні" сім'ї, а наступні 3 дні впроваджують свої правила у новому будинку. Сім'я з двома дітьми з Броварів, в яку потрапила Сабріна, живе за традиційними українськими правилами: батько заробляє гроші, мама стежить за дітьми та будинком.

Нажаль, канадська гостя не готова була прийняти такі умови – за її словами жінка не може весь час займатися будинком і кухнею, таке життя можна вважати знущанням. У Сабріни почалися справжні істерики, гостя зажадала від знімальної групи грошової компенсації за моральну шкоду, стверджуючи, що її здали до рабства і не дають розслабитися.

В ніч з 10 на 11 лютого Сабріна із скандалом покинула місце зйомок і зняла номер у готелі. Наступного дня жінка звернулася до Канадського посольства з проханням допомогти їй повернутися додому. "Сабріна стверджувала, що тут принижують її честь, але насправді її налякали звичайні домашні обов'язки будь-якої української жінки", - говорить продюсер програми Оксана Кучерова.

Як відмітив шеф-редактор проекту Анатолій Єрема, героїня весь час наполягала на тому, що вона громадянка Канади, і тому вимагала особливого ставлення до себе. Сабріна подзвонила своєму чоловікові Забі в Торонто, і змусила його припинити зйомку там, а також привласнити особисті речі і техніку знімальної групи, які знаходилися в їхній квартирі.

Знімальна група в чужій країні виявилася жертвою шантажу та заручником ситуації, а українська мама та редактор залишилися на вулиці без особистих речей і грошей.

"Коли ми зрозуміли, що Забі не відповідає на наші дзвінки і робить все, що йому говорить Сабріна, ми теж звернулися в наше консульство в Торонто", - розповів Анатолій Єрема, який працював із знімальною групою в Канаді. "Віце-консул України погодився нам допомогти і особисто виїхав на місце подій, щоб вирішити всі проблеми мирним шляхом. Мирні переговори результату не дали, Забі не йшов ні на які поступки. І лише після приїзду поліції групу звільнили і повернули їм всі відібрані речі. На допомогу своїй дружині, Олені, яка, по суті, виявилася заручницею канадської сім'ї, вилетів її чоловік Костянтин. І з Торонто вони летять разом".

Всі моменти конфлікту були зняті на відео і ці матеріали обов'язково увійдуть до програми.

Епізод про обмін між сім'ями з Канади та з Броварів в ефірі каналу "1+1" 22 лютого в 20.10.

Читайте також:

Перший епізод шоу "Зірка + Зірка-2" пройшов із часткою 17,7%

1+1 оголошує кастинг учасників на проект "Мій зможе"

Костянтин Меладзе буде музичним продюсером проекту "Голос країни"

Повʼязані теми:

Наступна публікація