Наступна дуель у «Танцюю для тебе»: Бондарчук проти Мерлені

Середину проекту його творці вирішили відзначити яскраво. Темою останнього ефіру, 28 березня, стали танці народів світу.

На паркеті розгорнулася справжня мандрівка у часі і просторі. Пристрасне аргентинське танго, яка показали Олена Шоптенко та Василь Бондарчук, змінилося російською народною «Калинкою», в якій Ірині Мерлені з’явилася в образі Хатинки на курячих ніжках.

Настя Каменських та Дмитро Дікусар ностальгували за Францією. Їхній танець на фоні Ейфелевої вежі був ніжним та чуттєвим.

Ксенія Горб та В’ячеслав Узелков учергове шокували глядачів неймовірними підтримками. Добре, що американський рок-н-рол саме той танець, де можна продемонструвати всю силу м’язів. Пара таке виробляла на паркеті, що з Ксенії, яка втілювала птаха, що протистоїть мисливцю, у прямому сенсі летіло пір’я.

Марічка Падалко та Олександр Кочкін, які перемогли на дуелі, виконали дуже зворушливий китайський танець з віялами. А Олеся Жураковська та Олександр Майбенко здійснили стрибок у часі, показавши на паркеті стосунки та початок кохання між первісними людьми з різних племен.

Журі, у свою чергу, відзначило середину проекту закінченням «халяви», як висловився Амадор Лопес. Вирішивши, що на паркеті залишились сильні пари, судді підвищили свої вимоги і, відповідно, знімали бали за найменші помилки. Практично всі пари почули зауваження щодо експлуатації одного й того ж образу. Багато критики дісталося Олені Шоптенко та Василю Бондарчуку. Їхнє аргентинське танго було настільки складним і пристрасним, що у певний момент напруга зробили свою справу, і танцюристи невдало зіштовхнулися на паркеті. У результаті – зірвана підтримка, моментально змінений фінал (планувалося, що в кінці танцю Василь поцілує партнерку) і… низькі оцінки.

За лаштунками Олена та Василь були дуже засмученими, приховуючи образу за сміхом.

«Ми були так упевнені у своєму виступі, - журився Бондарчук. – На тренуваннях цей танець виходив ідеально, а тут раптом у потрібний момент я не знайшов голову Олени!»

«Усе сталося дуже швидко, - згадує Шоптенко. – Я несподівано опинилася на паркеті, дивлюся – замість Васі переді мною оркестр. Що ж, це буде стимулом ще більше працювати».

Тепер Олені та Василю доведеться перетанцювати своє аргентинське танго на дуелі. Їхніми суперниками стануть Ірині Мерлені та Сергій Костецький.

Турнірна таблиця минулого ефіру (28 березня) виглядає наступним чином:

Настя Каменських - Дмитро Дікусар – 35 балів
Марічка Падалко - Олександр Кочкін – 31бал
В’ячеслав Узелков - Ксенія Горб – 30 балів
Василь Бондарчук - Олена Шоптенко – 29 балів
Ірині Мерлені - Сергій Костецький – 28 балів

Дивіться шоу "Танцюю для тебе" у суботу о 20:00. Повтор у неділю.

Читайте також:

Юрія Горбунова шокували в прямому ефірі

Олеся Жураковська пішла з проекту "Танцюю для тебе"

Віктор Павлік залишив шоу "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: