Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою

Наталя Могилевська: з учасниками проекту "Зірка+Зірка" почуваюся вихователькою

Неперевершені ведучі шоу "Зірка+Зірка" - Наталя Могилевська та Юрій Горбунов

Ексклюзивне інтерв'ю чарівної ведучої шоу 1+1 "Зірка+Зірка" Наталі Могилевської.

Ведуча шоу "Зірка+Зірка" Наталя Могилевська розповіла в ексклюзивному інтерв'ю, як почувається у новому амплуа, чому не склався її дует з Володимиром Зеленським, чи заспіває Юрій Горбунов, та хто, на її думку, має здобути перемогу на проекті.

Наталя, ви вже були ведучою у шоу "Шанс". Наскільки цей досвід відрізняється від сьогоднішньої роботи на проекті "Зірка+Зiрка"? Де було складніше і чому?

"Шанс" - це реаліті-шоу, в якому я не була ведучою. Я була людиною, яка в реальному часі існує так, як їй хочеться, забуваючи про камеру, не оглядаючись на неї. Це для глядачів я виглядала ведучою, насправді я лише оголошувала номер у фіналі, а весь інший час ми були з Кузьмою реальними продюсерами. По суті камера спостерігала за залаштунковою роботою продюсерів, фахівців, педагогів і за тим, як розвивається учасник. Це зовсім інший формат. А в "Зірка+Зiрка" ти тримаєш на собі ціле шоу, прямий ефір, не тільки глядачів у залі, а й мільйони глядацької аудиторії, які перебувають по той бік екрану, і все це протягом двох годин. При цьому у тебе в руках темпоритм, свято, артисти, їх номери, їхні переживання. Причому це не молоді нікому невідомі хлопці, а зірки першого ешелону, тому це досить відповідально.

Чим обумовлений той факт, що Ви ведете свою частину програми російською мовою?

Наше шоу двомовне, пари складаються в основному з представника Росії та України. Власне тому ведучі і повинні були говорити: один російською, інший - українською, інакше б наші гості нас просто не розуміли. Буває смішно, коли хтось із російських зірок просить мене перекласти те, що тільки що сказав Юра.

Чи дивились Ви російський аналог шоу? Хочеться у своїй роботі бути схожою на когось з російських ведучих?

Я дивилася кілька аналогів подібних шоу, не тільки російських, але і західних. Для мене у проекті є багато несподіваних поворотів. Характер шоу і відповідно характер ведучих диктують артисти, диктують пари, диктує в цілому атмосфера шоу. Можу сказати лише, що порівняти атмосферу нашого проекту я можу лише з першим російським проектом, який вели Лоліта і Олександр Цекало. Там атмосфера була веселою, завзятою, це було більше схоже на капусник, але при цьому мені здається, що наш проект навіть трохи тепліший, у нас прийнято жартувати, але не прийнято жартувати нижче пояса.

Наскільки складно взаємодіяти з Юрієм Горбуновим? Чи виникають якісь конфлікти?

Юра неймовірно комфортна людина, але в якихось питаннях достатньо сором'язливий. Наш основний з ним конфлікт: я б хотіла, щоб Юра навчився співати, а він все ще соромиться. Я знаю точно, що у Юри прекрасний баритон, але він поки не готовий показати це глядачеві - загалом у цих вмовляннях і полягають наші основні відносини. Я то ведучою бути навчуся, рано чи пізно, а от коли Юра зі мною заспіває - це загадка для глядачів. Так що, дорогі телеглядачі, пишіть листи, на канал 1+1 і особисто на e-mail Юри.

В роботі ведучої є місце імпровізації, чи Ви працюєте виключно за сценарієм?

Я взагалі не можу працювати за сценарієм, оскільки я ніколи не користувалася всіма цими атрибутами-підказками професійного телеведучого у вигляді сценарію, суфлера, підслушок. Та й ведучих вчать ними користуватися не один рік. А я ніколи цього раніше не робила, тому я намагаюся вловити суть того, що хотів би сказати сценарист, і говорю це своїми словами. І, звичайно ж, треба віддати місце імпровізації, оскільки артисти іноді забувають, що їх знімають камери, вони починають куражитися, веселитися, поводитися як діти, і я себе відчуваю справжньою вихователькою у дитсадку. Тільки жартують і креативлять вони по-дорослому, тому і зупиняти їх треба теж по-дорослому.

Не хотілося самій взяти участь у проекті, і якщо так, то хто б міг стати Вашим партнером?

Ми вже практично почали репетирувати з Володимиром Зеленським, але з'ясувалося, що в листопаді він повинен виїхати до Америки, а це значить, що ми категорично не зможемо потрапити до фіналу. Я йому сказала, що без перемоги мене це шоу не цікавить. Після втрати "бійця" Зеленського, мене "одружували" практично з кожним учасником проекту: Віктором Логіновим, Сергієм Астаховим, Олексієм Паніним, Олександром Буйновим - всі наші російські чоловіки-учасники в тій чи іншій мірі розглядалися в якості мого партнера в шоу. Але я подумала, що мені подобаються всі, і єдиний вихід нікого не образити - навчити співати Горбунова.

Наскільки складно Вам спілкуватися з парами? Чи проводите Ви з ними час за межами знімального павільйону, щоб зробити розмови в ефірі більш довірливими?

Мені пощастило, я знайома з усіма учасниками проекту, в тій чи іншій мірі у мене складалися відносини хоча б раз з кожним з них, тому мені легко. Я автоматично переключаюся з шанобливого ставлення до старших по цеху колег, метрів, переходячи в позицію молодого журналіста, і також легко переключаюсь у випадках з парами молодими на роль старшої сестри, яка точно знає, про що вони переживають, чим стурбовані і чим можна допомогти. Мені пощастило - всі артисти люблять говорити про себе. І я почула масу найцікавіших історій. Мені лише доводиться задавати питання, орієнтуючись на це.

Чи є серед пар Ваші особисті фаворити? Хто, чому?

Мені, звичайно, дуже подобається пара Володимир Гришко та Руслана Писанка. Ще у проекті "Танці з зірками" Руслана показала себе, як неймовірна драматична актриса, дуже працьовита людина, жінка з чудовим почуттям гумору, що зустрічається вкрай рідко. Також подобається пара Віктор Логінов - Анна Сєдокова, як не дивно, вони дуже гармонійні у своєму романтизмі. Подобається "двієчник" Олексій Панін і "відмінниця" Саті Казанова, "ВІА Гра" та Сергій Астахов... Загалом подобаються всі.

З ким із зірок світового шоу-бізнесу Ви б хотіли заспівати, якщо уявити подібну можливість?

Я могла би це сказати тільки після особистого знайомства. Для мене важливі людські якості, харизма, енергетика, ставлення до світу. Я з людиною "темною", недоброзичливою працювати не змогла б, але можу припустити лише, що західні артисти такі ж відкриті і професійні, як і мої колеги в Україні та Росії.

Читайте також:

Могилевська потусила із Жуковим з "Руки вверх"

Олег Скрипка: шоу "Зірка+Зірка" створене, аби збити з артиста корону

Першими проект "Зірка+Зірка" покинули Олена Перова та Георгій Хостікоєв

Даша Астаф'єва та Ігор Вєрнік цілуються у всіх на очах

Як почуваються ведучі "Зірка плюс зірка" перед виходом на сцену

Як почуваються ведучі "Зірка плюс зірка" перед виходом на сцену

Повʼязані теми:

Наступна публікація