Оксана Кучерова – продюсер двох маштабних проектів на "1+1" ("Міняю жінку -3" та "Без мандата і без гламура") розповіла, що чекати в новому сезоні.
- Розкажіть про новий, вже 3 сезон "Міняю жінку"?
Третій сезон проекту "Міняю жінку" почався зі скандалів. Повірте, ми такого не очікували. Перша програма, що була ефірі - сусідський обмін у Дрогобичі - просто сколихнула містечко, зачепивши усіх. Нашим учасницям оголосили анафему, але ми допомагаємо їм, як можемо.
- Як Ви ставитеся до скандалу, що виник із учасницею Сабріною? Як Ви його особисто пережили?
Ця історія коштувала багато нервів і сподіваюся таке більше не повториться. Обмін між сім’ями з різних країн несе у собі як серйозний мовний, так і психологічний бар’єр. Даний приклад це наочно продемонстрував.
- З яких континентів будуть ще учасниці?
До нас приходять заявки зі США, Бразилії, Шрі Ланки та навіть Австралії. Це вихідці з України, які залишися жити у тих країнах, але все одно проявляють інтерес до нашого шоу. І нас це не може не радувати.
- Ви є також продюсером шоу "Без мандату", а у цьому сезоні шоу "розширило" назву до "Без мандату і без гламуру". Що чекає на глядача у цьому сезоні?Наскільки легко погоджуються зірки на участь у передачі?
- На глядачів перш за все чекають нові правила і нові герої. До облич політичного бомонду країни приєднаються ще й публічні люди, відомі своєю суспільною діяльністю. Серед тих, хто вже погодився на зйомки, Маргарита Січкар, Лілія Підкопаєва тощо - усі ці люди відомі в країні своїми соціальними проектами. На них, так само, як і на політиків чекають нові правила програми. Відтепер наші герої мають визначитись, без чого із необхідних для них речей вони можуть відмовитись, а від чого - ні. Із запропонованих нами варіантів: мандат або посвідчення, охоронець, помічник з автомобілем, телефон, власні гроші - учасники програми обирають один атрибут, з яким і проживуть наступні кілька днів у гостях. На час відрядження герої також отримують добові - 153 гривні 6 копійок. Ця сума вирахувана нами із мінімального прожиткового мінімуму, у розрахунку на п'ять днів. На наше здивування публічні люди виявилися більш гнучкішими та обов’язковішими, ніж політики. Більшість з них іде в проект охоче. А головне - кожен знаходить у своєму щільному графіку кілька днів для зйомок. Чого, на жаль, не можна сказати про наших політиків, які постійно зривають графіки зйомок, та неохоче погоджуються на таку авантюрну подорож в народ.
- Як проходить кастинг "Від пацапки до панянки 2"? Багато охочих? Що буде нового у наступного сезоу?
Відверто кажучи, ми самі були шоковані ажіотажем навколо другого сезону проекту "Від Пацанки до Панянки". Нам пишуть листи, надсилають повідомлення, дзвонять на мобільні. Уже зараз на 10 учнівських місць у Школі справжньої Пані претендує понад 3 тисячі бажаючих! І це лише початок, адже заявки на участь прийматимуться до кінця березня…
Цікаво, що багато заявок надсилають близькі та рідні горе-дівчат. Нас просять "врятувати", "перевиховати", "допомогти змінити життя". Цікава історія – директорка однієї загальноосвітньої школи уже понад 10 років керує учнями та педколективом, але ніяк не може впоратись зі своєю 18-річною донькою. Дівчина - справді відірвана, любить шокувати епатажними витівками, може не з’являтись додому кілька днів поспіль і навіть не дзвонити. Мама каже – або до Вас у Школу, або до виправної колонії!
Озброєні досвідом першого року навчання викладачі Школи Справжньої Пані уже готові до зустрічі із новими ученицями. Але, вже зараз, вочевидь - вони будуть ще шаленішими за своїх попередниць. Минулого сезону ми побачили, яке враження на випускниць Школи справила подорож до Відня. Зустріч із витриманою століттями культурою - перевиховує не гірше за суворі правила та дисципліну. Тому в планах - подорожі за кордон під час навчання у Школі. Не хочу розкривати усіх карт, але скажу – що ми уже маємо запрошення на аудієнцію від кількох аристократичних родин з різних країн світу.
Цей рік навчання у Школі буде не менш драматичним за попередній, і не менш цікавим. З’являться нові предмети – необхідні сучасній українській Пані. Великий акцент буде зроблено на психологічну роботу з ученицями проекту.
Перевиховання – це завжди цікаво, непердбачувано і неймовірно складно, сподіваємося цього разу нам вдасться виконати свою місію так само добре, як і минулого року. І ми так само пишатимемось випускницями нашої Школи справжньої Пані.
Читайте також:
У Дрогобичі зйомки в телевізійному проекті вважають аморальною поведінкою
Епізод "Міняю жінку-3" про канадський обмін отримав частку 26,3% (вся Україна 18-54)
На зйомках "Міняю жінку-3" у Канаді телевізійникам довелося звернутися до консульства та в поліцію