Обрали другу претендентку на титул «Міс Руда 1+1»

«Рудою тижня» стала киянка Ксенія Назарчук. За неї проголосували 1848 гостей рудого сайту ruda.1plus1.ua.


"Руда тижня" Ксенія Назарчук
Руда переможниця другого тижня - Ксенія Назарчук
Попереду визначення ще двох фіналісток, які разом із  Ксенією Назарчук і переможницею першого тижня Алісою Тарасенко будуть змагатися за титул «Міс Руда 1+1» у фіналі конкурсу.

Нагадаємо, 24 листопада Ксенія перемогла у «Рудій дня», здобувши 577 голосів уболівальників. Студентка 4-ого курсу Київського національного університету технологій і дизайну, зеленоока красуня мріє стати професійним фотографом, тому й ретельно вивчає мистецтво фотозйомки і любить фотографувати. Також дівчина захоплюється творчістю Левка Дереша: перечитала всі його строкаті твори, написані живою українською мовою. І ладна читати їх знов і знов. За характером Ксенія – невиправна оптимістка, тому й усім бажає: «Ніколи не здаватися! Йти вперед до своєї мети»!

Якщо ти руда, взяти участь у конкурсі дуже просто – завантаж своє яскраве фото на сайт ruda.1plus1.ua. Стань «Рудою дня», здобудь право бути «Рудою тижня», аби у фіналі боротися за титул «Міс Руда 1+1».

На яскравих переможниць чекають ексклюзивні подарунки: стильна парасоля, модний мобільний телефон і сучасний ноутбук.

Конкурс фотографій рудих глядачок каналу «1+1» триває 6 тижнів і проходить у три етапи: «Руда дня», «Руда тижня» та фінал - «Міс Руда 1+1». Переможниць денних, тижневих і фінального етапів конкурсу визначають вболівальники, голосуючи за фото учасниць на сайті ruda.1plus1.ua.

Якщо ти не стала фіналісткою дня або тижня – спробуй ще раз! Надішли своє інше руде фото наступного дня. І тобі обов’язково пощастить!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: