Обрали першу «Руду тижня» у конкурсі «Міс Руда 1+1»

Аліса Тарасенко стала першою «Рудою тижня», здобувши 2006 голосів гостей рудого сайту ruda.1plus1.ua, перемогла шістьох конкуренток і вийшла у фінал «Міс Руда 1+1».


obmin
Перша "Руда тижня" Аліса Тарасенко
Попереду ще три тижня змагань, і визначення трьох переможниць, які разом із Алісою будуть боротися за титул «Міс Руда 1+1» у фіналі конкурсу.

Нагадаємо, 19 листопада Аліса стала переможницею у «Рудій дня», завдяки 447 голосам гостей рудого сайту. Рудокоса одеситка навчається у 7 класі міської гімназії, вивчає кілька іноземних мов – англійську та німецьку, планує розмовляти ще й французькою, у майбутньому хоче стати перекладачем і мандрувати західними країнами світу. Також юна леді захоплюється латиноамериканськими танцями і не уявляє свого життя без друзів, яким, до речі, і завдячує своєю перемогою. Усіх рудих вважає хитрими і веселими, схожими на казкових лисиць, але відзначає, що руді – завжди тверді у поведінці та характері. За словами мами Марини, донька схожа на маленький вогник, який  зігріває усіх теплом.

Якщо ти руденька, взяти участь у конкурсі дуже просто – зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і надішли своє фото. Стань «Рудою дня», здобудь право бути «Рудою тижня», аби у фіналі боротися за титул «Міс Руда 1+1». На переможниць чекають руді призи – стильна парасоля, модний мобільний телефон і сучасний ноутбук.

Конкурс фотографій рудих красунь-глядачок каналу «1+1» триває 6 тижнів і проходить у три етапи: «Руда дня», «Руда тижня» та фінал - «Міс Руда 1+1». Переможців денних, тижневих і фінального етапів конкурсу визначають за результатами голосування гостей рудого сайту.

Якщо ти не стала фіналісткою дня або тижня – спробуй ще раз! І вже наступного дня надішли своє інше руде фото. Тобі обов’язково пощастить.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: