Обрали третю претендентку на титул «Міс Руда 1+1»

«Рудою тижня» стала Яна Губар із Луганська. За неї проголосували 1154 гостя рудого сайту ruda.1plus1.ua.

Руда тижня - Яна Губар
"Руда тижня" Яна Губар
Попереду визначення ще однієї фіналістки, яка разом із  Яною Губар, Ксенією Назарчук і переможницею першою тижня Алісою Тарасенко буде боротися за титул «Міс Руда 1+1» у фіналі конкурсу.

Нагадаємо, 6 грудня Яна перемогла у «Рудій дня», здобувши 110 голосів уболівальників. Філолог української мови, рудокоса красуня навчається в аспірантурі Луганського педагогічного університету імені Тараса Шевченка, захоплюється зарубіжною і українською літературами. Особливо їй до вподоби творчість Михайла Коцюбинського: «Intermezzo» знає майже напам’ять. Переможниця вірить у долю і, як головна героїня її улюбленого твору «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте, переконана, що доброта і небайдужість врятують світ! А перемогти, на думку Яни, може кожен – головне, щиро прагнути цього!

Якщо у твоїй душі завжди тепло, а настрій рудого кольору… Вболівай за учасниць конкурсу «Міс Руда 1+1» на сайті ruda.1plus1.ua: обирай четверту «Руду тижня», яка буде боротися у фіналі за титул найпалкішої красуні.

На конкурсанток чекають яскраві подарунки: переможниця тижня отримає модний мобільний телефон, а чарівна «Міс Руда 1+1» –  стильний ноутбук! Подробиці на ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: