Оголену 20-річну Мадонну продадуть на аукціоні

12 лютого на аукціоні Christie's буде продана чорно-біла фотографія голої Мадонни Луїзи Вероніки Чікконе Річі, зроблена знаменитим Лі Фрідлендером в 1979 році.

Румынские села затопило из-за таяния снега
20-річна танцівниця Луїза Вероніка Чікконе прийшла в студію до Фрідлендеру, наткнувшись на оголошення в газеті. Вона погодилася на відверту фотосесію заради грошей і чесно заробила 25 доларів. Сьогодні співробітники аукціонного будинку переконані, що одна з фотографій Мадонни, зроблених 30 років тому, піде з молотка не менше ніж за 10 тисяч доларів.

У 1985 році шість знімків з цієї фотосесії було продано журналу Playboy. Як мінімум, один з них був в тому ж році опублікований популярним виданням. Лі Фрідлендер відомий, як непримиренний борець з глянцем, тому в подобі юної Мадонни немає нічого від гламурної поп-діви.

Втім, за останні три десятиліття модель Фрідлендера не дуже змінилась: змінивши колір волосся, опанувавши мистецтво епатажу і завоювавши світ, вона залишилася настільки ж відважною і рішучою, якою була в 20 років. Ні при яких обставинах вона не відступає і не йде в тінь.  

Тиждень тому, одержавши лист групи ісламських екстремістів, Мадонна лише знизала плечима: послання, яке містить прямі погрози, вона передала пресі, а колишній чоловік співачки, Гай Річчі, перевіз дітей, 12-річну Лурдес, 8-річного Рокко і 3-річного Девіда Банду, в безпечне місце. Що стосується самої Мадонни, то вона не відмінила ні своїх виступів, ні появ на публіці, не дивлячись на обіцянку одного з лідерів палестинського терористичного угрупування "Комітет народного опору" "відрубати їй голову.

Серед знімків Мадонни, які найближчими днями будуть виставлені на аукціон, знаходиться також фотографія, зроблена Хельмутом Ньютоном. Ньютон, який познайомився з Мадонною на кілька років пізніше за Фрідлендера, знімав світловолосу модель у вишуканій нижній білизні. Цей знімок, як вважають експерти, буде проданий, як мінімум, за 15 тисяч доларів.  

Слід зазначити, що глава фотовідділу Christie's Меттью Хамері говорячи про чорно-білі фотографії юної Мадонни, "забув" згадати роботи чеського фотохудожника Мартіна Шрейбера, зроблені в тому ж 1979 році. У вересні минулого року ці знімки експонувалися в Богемії і були названі першими фотографіями голої Мадонни.

Читайте також:
Терористи пообіцяли відрізати Мадонні голову
Мадонна стане обличчям Louis Vutton
Мадонна показала молодого коханця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: