Оголошено програму "Берлінале-2009"

Оголошено програму основного конкурсу 59-го Берлінського Міжнародного кінофестивалю, який відбудеться у німецькій столиці з 5 по 15 лютого.

В основному конкурсі братимуть участь 26 фільмів, частину з яких назвали в грудні 2008 року. Зараз оголошено ще 14 фільмів.

Зокрема, в конкурсній програмі братимуть участь стрічки Франсуа Озона "Рікі", Анджея Вайди "Солодкий порив", Стівена Фріарса "Черрі". Також у рамках основного конкурсу відбудеться світова прем'єра фільму Бертрана Таверна "В електричному тумані", головну роль в якому виконав Томмі Лі Джонс.

"Завдяки абсолютно різним художнім стилям конкурсна програма "Берлінаре-2009" показує зміни умов існування в нашому глобалізованому світі. Ми також раді знову представити багато світових прем'єр цього року", - так прокоментував склад конкурсу директор фестивалю Дітер Косслік.

Варто зауважити, що в програму 59-го Берлінського кінофестивалю включено і короткометражний художній фільм "Посмішка" Будди бурятського режисера Баїр Дишенова. Фільм презентуватимуть в секції "Покоління"

Нагадаємо, відкриє 59-й Берлінський кінофестиваль трилер Тома Тіквера The International.

Читайте так:

У США стартує фестиваль незалежного кіно

Оприлюднено список країн-учасниць "Євробачення"

Опубліковано шорт-лист претендентів на "Оскар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: