Олега Скрипку висунули у президенти України

Днями в Інтернеті з'явився сайт під назвою "Український президент-2009 - Олег Скрипка".

Олега Скрипку висувають у президенти. Нещодавно з'явився сайт, активісти якого заявили, що оскільки сьогодні Україна стоїть на порозі вибору, то вони пропонують, аби країною керував Олег Скрипка.

Ідейники цього проекту вважають, що Помаранчеву революцію було використано та осміяно. А країну довели до того, що переважна більшість її жителів, коли чує слово "вибори", плюється. Саме тому засновники Загальноукраїнської громадської організації "Олег Скрипка - український президент" вирішили самі висунути його кандидатуру на пост президента. На їхню думку Олег Скрипка - людина, яка не зрадила довіри, яка не прагне і ніколи не прагнула грошей або влади. Він не лише співак, лідер групи "Воплі Відоплясова", організатор та спонсор численних фестивалів, але й альтруїст та патріот.

Також ідейники проекту зазначили, що вони жодним чином не пов'язані ані з самим Скрипкою, ані з групою "ВВ", ані з іншими "зацікавленими" особами, а є лише групою молодих патріотів з активною життєвою позицією та вірою в Україну.

На своєму сайті активсти пропонують проголосувати за цю ідею, і таким чином планують вмовити Олега Скрипку висунути свою кандидатуру у президенти.

Читайте також:

Скрипка влаштував українські вечорниці у Москві

Скандал: ВВ без конкурсу може представити Україну на "Євробаченні"

Скрипка з Ющенко влаштують вечорниці у Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: