Олександр Пономарьов: "Драматичний розвиток подій – можливо, стратегія Арбєніної"

Олександр Пономарьов: "Драматичний розвиток подій – можливо, стратегія Арбєніної"

Олександр Пономарьов був єдиним з коучів, хто встав і обійняв Андрія Сухарєва після вердикту, за яким хлопець мав покинути шоу.

Пономарьов вважає, що з Андрієм зіграв злий жарт невдалий репертуар, а сам би ніколи не поставив його та Івана Ганзеру в один дует.

"Дует Андрія Сухарєва та Івана Ганзери мене справді зачепив. Вони гарно заспівали, номер був дуже душевний. Як то кажуть, хлопці "качнули" по-справжньому. Але я намагаюся розглядати ситуацію не тільки з позиції емоцій. Вони первинні але швидкоплинні: ми отримали імпульс, запам'ятали його, і він нам або щось дає, або ні. В даному випадку наслідком цих емоцій стало те, що Сухарєв покинув проект. І мені справді дуже шкода, що так сталося, адже хлопець має великий потенціал, в нього досить унікальний голос." - зізнається зірковий тренер.

"Я не плакав під час їхнього виступу. Проте в той же час я був засмучений тим, що ці два вокалісти опинилися в одному дуеті. Якщо не знати історію Вані Ганзери, то можна лише констатувати, що обидва вокалісти заспівали професійно, дуже добре. Проте в будь-якому випадку було б шкода обох.

Діана підібрала для них дуже вдалу пісню. Вона вокальна, менш зручна для Андрія Сухарєва, але більш зручна для Івана Ганзери. Вокал останнього мені ближчий, такий широкий, в якому нічого не приховується. Артист просто демонструє те, що в ньому є, свою школу та практику. Сухарєву було складніше, адже його фішка в іншому. Але в цьому знову ж таки є певна стратегія, можливо, це був такий задум Діани. Я б так не вчинив з цими учасниками, проте в цьому й суть цього шоу, що всі ми, тренери, різні.

Для мене в цьому номері на першому місці виявився Ваня Ганзера. Він краще заспівав, проте конкретно цю пісню, бо вона була йому зручною для виконання. Уявіть, що ми поставили змагатися Фреді Мерк'юрі та Майкла Джексона, вибрали для них пісню Мерк'юрі. І ми відразу зрозуміємо, що Майклу Джексону буде дуже важко її виконати, проте чи поганий він після цього співак?"

Читайте також:

Вікторія та Олександр Пономарьови не можуть поділити сина

Дружина Пономарьова подала на розлучення

Олександр Пономарьов став зірковим тренером шоу "Голос країни" на "1+1"

Наступна публікація