Олена Шоптенко залишиться без пари у "Танцюю для тебе"

Для хореографа шоу "Танцюю для тебе" Олени Шоптенко наближається найбільш напружений ефір. Цієї суботи на дуелі зустрінуться дві її пари: Аліна Гросу-Арно і Руслан Гончаров-Тетяна Токар.

Цієї суботи, 17 жовтня, на дуель у шоу "Танцюю для тебе" вийдуть дві пари хореографа Олени Шоптенко. За підсумками минулої суботи вони набрали найменшу кількість балів: 33 і 32. І - найбільше зауважень з боку членів журі. Альона за лаштунками захищала своїх підопічних і на критику суддів парирувала тим, що пари добре підготувались і показали всі необхідні (і досить складні!) фігури та підтримки. Нагадаємо, минулої суботи Руслан Гончаров і Тетяна Токар танцювали швидкий фокстрот в образі купідонів, а Аліна Гросу та Арно виконали зворушливий вальс, що закінчився пострілом.

Це буде третя дуель проекту і, за іронією долі, третя дуель, на яку виходять пари Шоптенко. Нагадаємо, що на першій дуелі, два тижні тому, опинився Руслан Гончаров. Олена тоді так сильно засмутилася, що спересердя заявила, що покине "Танцюю для тебе", якщо Гончаров і Токар програють. Довелося парі рятувати не тільки себе і ввірену дитячу мрію, але й інших учнів Шоптенко (Аліну Гросу та Лідію Таран). Тиждень наполегливих тренувань і ... Гончаров і Токар виграють дуель у Валерія Харчишина та Софії Новікової.

Але радість Олени Шоптенко швидко змінилася смутком: на другій дуелі опинилися вже Лідія Таран та Олександр Охріменко. Як пам'ятають глядачі, минулої суботи ведуча "1+1" боролася зі співачкою Настею Приходько за право залишитися на паркеті. Результати глядацького голосування приголомшили всіх: різниця в голосах склала менше 1%, а це вважається похибкою. Лідія Таран і Настя Приходько залишилися у проекті "Танцюю для тебе".

Нині у восьмому павільйоні кіностудії ім. Довженка всі пари проводять завершальні тренування перед наступним ефіром. У суботу учасники станцюють під хіти 90-х, а значить, треба чекати яскравих шоу-постановок. Олена Шоптенко в таких справах – справжній майстер (чого вартий номер "Ромео і Джульєтта", який вона виконала в другому сезоні "Танцюю для тебе" з Василем Бондарчуком). І можна не сумніватися, що обидві пари - і Руслана Гончарова, і Аліни Гросу - покажуть найвищий клас. Але, як відомо, "двічі в одну вирву снаряд не потрапляє". Хто з двох зірок залишиться у проекті "Танцюю для тебе"? Тепер це залежить тільки від глядачів.

До речі, суддівський склад цього ефіру прикрасить акторка Руслана Писанка.

Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" на телеканалі "1+1" у суботу, 17 жовтня, о 20:00 (повтор - у неділю).

Читайте також:

Тіна Кароль повертається до Юри Горбунова у "Танцюю для тебе"

На "1+1" стартував проект "Танцюю для тебе-3"

Маргоша нагодує Юрія Горбунова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: