Олеся Жураковська пішла з проекту "Танцюю для тебе"

Минулої суботи, 28 березня, Олеся Жураковська та Олександр Майбенко програли танцювальну дуель Марічці Падалко та Олександру Кочкіну, а відтак стали наступною парою, що залишила шоу.

Глядацькі голоси розподілилися між двома парами майже порівну. Продовжити участь у танцювальному змаганні Марічці Падалко та Олександру Кочкіну допомогла незначна перевага у 8% голосів.

Від телеканалу "1+1" сім’я Едика Ткаченка, підопічного вибулих Олесі Жураковської та Олександра Майбенка, отримала 25 тисяч гривень.

Організатори "Танцюю для тебе" добряче постаралися, аби здивувати дуелянтів перед вирішальним двобоєм. 8-річна талановита піаністка Оксана Горецька, заради якої у шоу беруть участь Падалко і Кочкін, виконала уривок із твору Маріччиного дідуся, відомого композитора Василя Андрійовича Уманця, чим зворушила ведучу каналу "1+1" до сліз. А хрещеник Олесі Жураковської спеціально до цього ефіру склав пісню у стилі реп і присвятив її парі Жураковська-Майбенко та Едику Ткаченку.

Ніхто не очікував, що на паркеті з’явиться ще одна пара. І створить своєю появою справжній фурор! Цією парою стали ведучі каналу "1+1" Ілона Довгань та Євген Зінченко, які вирішили підтримати свою колегу Марічку Падалко. Для неї Ілона та Євген виконали фрагмент танго.

"Ми цілий тиждень тренувалися, - зізналася Ілона Довгань. – Намагалися зробити так, щоби Марічка нічого не дізналася про наш сюрприз. Дуже хотілося підтримати і здивувати її. Марічка просто молодець – за такий короткий проміжок часу навчилася так добре танцювати. Музику для танго підбирала я. Це моя улюблена мелодія з фільму "Запах жінки" - вона завжди піднімає настрій".

Актриса театру і кіно Олеся Жураковська залишила паркет з упевненістю, що їхній тандем усе одно переміг. У тому сенсі, що історію талановитого хлопчика Едика ткаченка, який танцює, не чуючи музику, тепер знає вся Україна.

"Суть цього проекту не в тому, аби показати свою танцювальну майстерність, а в тому, щоби допомогти дітям, - каже Олеся. – Ми намагалися бути цікавими саме дітям, адже вони дивляться «Танцюю для тебе». Тому наші номери були саме такими – веселими. Ми не прощаємося з глядачами, бо ще зустрінемося на гала-концерті. І тим більше не прощаємося з Едиком. За цей час ми дійсно потоваришували. Я по-справжньому полюбила цих хлопчиків – Едика та його брата. Вони дуже талановиті танцюристи, набагато емоційніші за нас. Так передавати почуття. Як це роблять вони, ми не зможемо ніколи, бо в нас для цього є слова. Едик та його брат просто мусять чути музику, під яку рухаються! Я постараюся докласти максимум зусиль для цього".

Дивіться шоу "Танцюю для тебе" у суботу о 20:00. Повтор у неділю.

Читайте також:

Хто замінить Амадора Лопеса у "Танцюю для тебе"?

На "1+1" триває конкурс дитячого малюнка

Фіналістка шоу "Танцюю для тебе" отримала чотирикімнатну квартиру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: