Оновлений "Аватар" з любовною сценою виходить на екрани

Днями на екранах з'явиться оновлена версія фільму "Аватар", яка включає в себе любовну сцену і додаткові батальні епізоди. хронометраж зріс до 9 хвилин.

Оновлена версія "Аватара", що включає в себе любовну сцену і додаткові батальні епізоди, виходить у четвер, 26 серпня, в Росії, Австралії, Новій Зеландії, Сінгапурі та Південній Кореї.

З п'ятниці, 27 серпня, "Аватар: Спеціальний випуск" (Avatar: Special Edition) буде йти в США, Великобританії, Канаді, Індії та Польщі, у вересні підключаться Німеччина, Бельгія, Аргентина та Іспанія, а в жовтні - Японія, Бразилія та Мексика.

Режисер фільму Джеймс Кемерон і продюсер Джон Ландау переконані, що cтрічка ще не вичерпала свого касового потенціалу.

Ще навесні Кемерон пояснив, що "Аватар" збирав повні зали до того часу, поки його не витіснила з екранів "Аліса в країні чудес", яку, у свою чергу, змінили наступні 3D-стрічки - Як приручити дракона і Битва титанів.

"Очевидно, що мова не йде про дію законів ринку. Мова йде про наявність або відсутність залів. Так що ми збираємося дочекатися того моменту, коли екрани звільняться, і повернутися з новим матеріалом - тоді буде видно, чи зможемо ми знову викликати у публіки інтерес до "Аватару", - заявив він.

Навесні, щоправда, збиралися додавати всього 6 хвилин, проте згодом хронометраж зріс до 9 хвилин, кожна з яких, за свідченням самого режисера, обійшлася в середньому в 1 мільйон доларів.

Кемерон твердо вірить, що вихід стрічки на DVD і Blu-ray не вплине на інтерес публіки - адже для людей, нехай навіть і тих, що розкупили 6 із зайвим мільйонів копій тільки за перші чотири дні продажу дисків, найважливіше "повністю зануритися" у новий світ.

Паралельно обдумується сиквел "Аватар". Кемерон наголошує, що піднімати екологічну тему - його обов'язок перед людством. У другому фільмі, який передбачається зробити "швидше і дешевше", мова піде головним чином про океан.

"У другому фільмі я зосереджуся на новому середовищі всередині самої Пандори. У центрі уваги виявиться океан, який буде рясно заселений не менш дивовижними і карколомними істотами, ніж суша. Ну і те, що ми вже бачили, теж буде присутнє", - обіцяє режисер.

Читайте також:

Перша версія DVD Аватара вийде 22 квітня

"Аватар" отримав шість нагород за спецефекти

Вчені виявили організми з механізмом поєднання, як в персонажів "Аватара"

Повʼязані теми:

Наступна публікація