Переможцями шоу "Зірка+Зірка" стали Василіса Фролова та Іван Дорн

Наймолодша пара проекту отримала перемогу та безліч цінних призів.

Марафонський забіг російських та українських артистів закінчився: після виснажливої боротьби та насиченої творчої діяльності на проекті "Зірка+Зірка" все-таки визначився дует-переможець. Складовими його успішності стали співочий талант Івана Дорна та неймовірна харизма Василіси Фролової.

На гала-концерті за своїх колег раділи всі учасники шоу, проте, мало хто знає, що цього зіркового дуету могло взагалі не бути! "До початку зйомок мені пропонували участь ще в декількох телевізійних проектах, - зізнався Іван. – Але я чомусь обрав саме цей, адже можливість вийти на сцену поруч з такою кількістю професійних артистів випадає дуже рідко. Крім того, коли дізнався, що співатиму з Василісою, сподівався, що нарешті помщуся їй за минуле. Адже ми працювали з нею певний час на ранкових ефірах, і вона тоді заганяла у куток всіх гостей нашої студії. І про недобрі репліки на мою адресу теж не забувала". Проте час розплати так і не прийшов – Ваня з Васею зріднилися. Він пробачив їй всі минулі гріхи, а вона побачила в ньому справжнього професіонала.

"Від самого початку я дуже скептично ставилася до своїх вокальних даних, - розповідає Вася. – Мені сподобалося спробувати себе в новому амплуа, це досить цінний досвід. Якби не шоу, навряд чи я почала б співати. Втім, я краще буду заробляти, працюючи в тих сферах, де почуваю себе професіоналом". Дійсно, на перших репетиціях Василіса соромилася і питала всіх навколо, чи не надто жахливо вона співає. Тепер телеведуча не тільки подолала свій страх публічних виступів, але й створила на пару з Дорном твір, яким може пишатися.

"Найбільше наше досягнення на цьому проекті – це нова версія пісні "Щедрик", - говорять артисти. – Тепер ми хочемо записати її на студії і, можливо, віддати в ротацію на радіостанції. Зараз такий у всіх святковий настрій, композиція буде дуже доречною». Окрім "Щедрика", під час участі у шоу ця пара встигла також створити незвичне аранжування хіта 90-х "Крошка моя", подарувавши йому нове дихання, та готує ще один сюрприз для глядачів, який вони побачать у новорічну ніч.

Як не крути, а перемога стала для Васі та Вані справжньою несподіванкою. "Все відбувалося так швидко, - коментують зірки. – Ми ж думали, що наш перший виступ стане й останнім. І потім, коли потрапили до фіналу, це вже була велика перемога. Адже навіть стояти на дуелі з парою Гришка та Писанки було якось незручно, вони справжні профі. Тому ми щиро здивувалися, коли глядачі обрали нас. Приємно, безумовно, але що з цією перемогою робити, ми поки що так і не вирішили".

Окрім слави, Фролова та Дорн отримали грошовий приз та сертифікати на відпочинок у SPA-центрі "Буковель". До речі, до Карпат Василіса вже почала збиратися: планує провести там вікенд у компанії матусі.

Читайте також:

Дар'я Астаф’єва пішла з шоу "Зірка+Зірка" зі сльозами на очах

Харчишин впав зі сцени, а Будіна мало не підпалила знімальний майданчик

Анна Сєдокова: ми з Віктором залишимося у пам’яті глядачів надовго

Повʼязані теми:

Наступна публікація