Переможниця "Суперзірки" Вікторія Корженок стане гостею "Сніданку з 1+1"

У четвер, 3 червня, у гості до ведучих програми "Сніданок з 1+1" прийде переможниця шоу "Суперзірка", вчителька музики Вікторія Корженок.

Новоспечена "суперзірка" Вікторія Корженок завітає на ранкову каву до ведучих "Сніданку з 1+1" Лідії Таран та Андрія Джеджули. Вікторія поділиться враженнями від перемоги у наймасштабнішому вокальному шоу "Суперзірка" на "1+1".

33-річна викладачка скрипки і вокалу взяла участь у кастингу "Суперзірки" за порадою подруги і несподівано для себе  пройшла у фінал. Заради участі у шоу їй довелося залишити 3-річну доньку на бабусю, кинути роботу і на кілька місяців переїхати з Донецька до Києва. Чарівний голос і харизма виконавиці причарували як глядачів, які віддали за Вікторію найбільше голосів, так і журі проекту. У суперфіналі шоу Вікторія обійшла двох інших претендентів на перемогу — Вєру Варламову та Дмитра Гарбуза і здобула головний приз шоу – мільйон гривень.

Дивіться інтерв’ю з Вікторією Корженок у "Сніданку з 1+1" у четвер, 3 червня.

У п’ятницю, 4 червня, в гостях у "Сніданку з 1+1" буде дует "Світязь". У студію програми завітають Анатолій Говорадло і Дмитро Гершинзон, щоби поділитися з ведучими програми і глядачами "1+1" найцікавішими ранковими історіями.

Читайте також:

У шоу “Суперзірка” визначився переможець і володар мільйона гривень

Тимур Родрігез та подружжя Білоножків стануть гостями "Сніданку з 1+1"

На "1+1" закінчується перший сезон проекту "Міняю жінку"

Повʼязані теми:

Наступна публікація