Підопічний Ганни Безсонової у “Танцюю для тебе” хоче літати

До гала-концерту “Танцюю для тебе”, який пройде у прямому ефірі на “1+1” у суботу, 21 листопада, усі пари намагаються підготувати найбільш яскраві, цікаві та незвичайні номери.

На гала-концерті “Танцюю для тебе” пара Ганни Безсонової та Олександра Лещенка традиційно зробить ставку на унікальні творчі можливості.

Так склалося, що Аня+Сашко+Давид = гімнастика+танець+повітряна акробатика. 6-річний Давид Антонян, талановитий і перспективний акробат, уже виступав на паркеті “Танцюю для тебе”. Це сталося на четвертому ефірі проекту: під час тренування Олександр Лещенко випадково травмував око. Травма виявилася більш ніж серйозною і лікарі категорично заборонили танцюристу будь-які фізичні навантаження. Виступ пари опинився під загрозою. І тут на допомогу прийшов Давид, за чию мрію - виступити у знаменитому цирку дю Солей - танцюють Аня та Сашко. Аня з Давидом підготували яскравий номер, який зірвав шквал оплесків і “десятки” від суддів. Хлопчик зовсім не знітився на паркеті і за дві хвилини танцю зумів зачарувати всіх, хто знаходився в залі і по той бік екрану.

“Я страшенно переживав за Аню і Давида, - згадує той ефір Олександр Лещенко. - Звичайно ж, дивився їхній виступ вдома. Сам танець не був для мене сюрпризом - номер ми вигадували разом, я керував репетиціями по телефону. Але все одно дуже переживав, як все пройде у прямому ефірі. Давид - справжній молодець! Він відмінно замінив мене на паркеті і завів глядачів”.

У цю суботу Давид знову з'явиться на паркеті “Танцюю для тебе”. Хлопчик вирішив продемонструвати усі свої можливості - він має намір літати (!) під куполом павільйону.

За словами відомого акробата Андрія Залевського, Давид - найперспективніший повітряний акробат в Україні. Серед циркових Давида називають "диво-дитиною", або Небесним хлопчиком. Йому всього 6 років, але він володіє незвичайною силою і можливостями, на тренуваннях працює без утоми: може 30 разів віджатися на турніку і виконати вправу "прес в складочку" 1020 разів!

“Мені часто сниться сон, що я найкращий гімнаст у світі, - каже Давид. - Цирк - це моє життя!”

Чи переможе мрія Давида Антоняна у третьому сезоні “Танцюю для тебе”, стане відомо у суботу, 21 листопада, у прямому ефірі на телеканалі “1+1”. Початок - о 20:00.

Читайте також:

Могилевська і Яма вперше вийдуть на паркет “Танцюю для тебе”

Переможця “Танцюю для тебе” визначать глядачі

Ані Лорак виступить у шоу "Танцюю для тебе" на "1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: