"Пірати Карибського моря-4" зібрали понад мільярд доларів у світовому прокаті

"Пірати Карибського моря-4" в списку найкасовіших стрічок за всю історію кінематографу посіли сьоме місце.

Четверта частина саги про пірата Джека Горобця "Пірати Карибського моря-4: На дивних берегах" зібрала понад один мільярд доларів у світовому прокаті. На даний момент стрічка заробила майже 1,008 мільярда.

Таким чином, в списку найкасовіших стрічок за всю історію кінематографу четверта частина Піратів Карибського моря стала сьомою. Варто зазначити, що "Пірати Карибського моря: Скриня мерця" - другий фільм франшизи - в даний час у цьому ж списку посідає четверте місце з результатом в 1,066 мільярда.

У свою чергу, якщо судити за зборами за межами Північної Америки, то нові Пірати з результатом у 774 мільйони доларів поступаються тільки "Титаніку" і "Аватару". При цьому збори фільму в США і Канаді склали 233 мільйона доларів - за цим показником фільм поступається іншим стрічкам франшизи.

"Пірати Карибського моря 4: На дивних берегах" вийшли в прокат в травні 2011 року. У черговій серії франшизи Джек Горобець займається пошуком джерела вічної молодості. Головні ролі у фільмі виконали Джонні Депп, Пенелопа Крус, Джеффрі Раш, Ієн Макшейн та інші.

Читайте також:

"Пірати Карибського моря-4" встановили рекорд у світовому прокаті

У Каннах показали четверту частину "Піратів Карибського моря"

Стало відомо, що п'яті "Пірати Карибського моря" таки будуть

Повʼязані теми:

Наступна публікація