Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі

Сашко Положинський допомагає відбудовувати Запорізьку Січ у Національному заповіднику "Хортиця".

В рамках акції "Відродимо Запорізьку Січ!" лідер гурту "Тартак" Сашко Положинський зібрав команду з 18 добровольців, які з 10 до 22 серпня живуть на території "Хортиці" і виконують земляні та будівельні роботи з відбудови "Запорізької Січі".

Не встиг співак повернутись з Червонодібровської Січі, що на Глибочині, яка є спортивним табором для юнацтва та тренувальним центром для професійних спортсменів з фрі-файту, як одразу ж вирушив до Національного заповідника "Хортиця".

Нагадаємо, що 19 червня цього року стартувала всеукраїнська благодійна акція з відродження історично-культурного комплексу "Запорізька Січ” – "Відродимо Запірозьку Січ!”. Мета акції – збір пожертв на завершення будівництва ІКК "Запорізька Січ" на острові Хортиця в місті Запоріжжя.

Лідер гурту "Тартак” вже не вперше допомагає "Хортиці” як словом, так і ділом. Нещодавно він брав безпосередню участь у відбудові комплексу, а зараз ще й зібрав команду добровольців, і закликає наслідувати його приклад.

Сашко Положинський очолив команду з відбудови Запорозької Січі
Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі
"Керівництво Січі вже не знає, що з нами робити. Ми виконуємо роботу швидше, ніж нам доручають наступну, - каже Сашко Положинський, лідер гурту "Тартак”. - Ми викопали траншею для протипожежної системи, на яку нам виділили тиждень, за один день! Роботи біля церкви, на які нам відвели весь день, ми зробили за дві години.

Але роботи ще дуже багато. Тож, усім, хто хоче допомогти, пропоную зв’язуватись із керівництвом Січі, приходити і допомагати. Важливо одне – як каже мій товариш, можна копати землю, а можна будувати Січ.”

Адміністрація заповідника сподівається, що до цієї справи долучаться й інші громадські організації, а також люди, небайдужі до відтворення історико-культурного комплексу.

Кожен може допомогти:
Подзвоніть за номером 8 900 300-10-90 або відправте СМС на номер 1090 і перерахуйте 10 грн на добудову новітньої козацької столиці.

Сашко Положинський очолив команду з відбудови Запорозької Січі
Положинський очолив команду з відбудови Запорізької Січі
Також Ви маєте змогу скористатися банківським переказом. Отримувач коштів – Благодійний фонд "Хортиця" (ідентифікаційний код 33610509, р./р. 26008810101 в ВАТ "МетаБанк", МФО 313582, призначення платежу – Благодійний внесок на завершення будівництва історико-культурного комплексу "Запорізька Січ").

Підтримати акцію "Відродимо Запорізьку Січ!" відтепер можна за допомогою перерахувань "електронних грошей" WebMoney на рахунки U636602552840 (для гривні), E263383685967 (для євро), R296778097092 (для російського рубля) та Z481459892140 (для долара США).

З початку акції вже було зібрано 140 тис грн у грошовому еквіваленті, та ще 110 тис грн у вигляді будматеріалів, вантажної, підйомної та іншої техніки.

Зараз реконструкція Січі перебуває у початковому стані, але до жовтневого свята Покрови організатори планують показати людям досить вагомий результат.

Читайте також:

Сашко Положинський зняв брекети і зробив "Атомну Помпу"

Сашко Положинський подружився з козою

Як гурт Тартак колег із ТНМК виручав

"Тартак" заспівав про секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: