Польську зірку нового серіалу "1+1" полонили вишиванки і Київ

Польська акторка Магдалена Гурська, яка здобула популярність в Україні після ролі Ханни у фільмі "У червні 41-го", приїхала жити в Київ.

"Нова Барбара Брильська", як устигли охрестити зірку наші співвітчизники, нині зайнята у 100-серійній теленовелі "Тільки кохання", яка знімається на замовлення каналу "1+1", і на якому вийде в ефір восени. Магдалена грає головну героїню – Ольгу, викладачку англійської. Одна з її учениць, Маша, залишилася без мами, і зовсім не проти, щоби Ольга стала їй другою матір’ю.

Знімальний графік польської акторки розписаний до хвилини. Їй зрідка вдається помилуватися пам’ятками столиці і ще рідше – відвідати родичів у Польщі. Коли Магдалені випала можливість прогулятися Співочим полем у день етнофестивалю «Країна мрій», вона не розмірковувала. Як наслідок, вихідний став чудовою нагодою познайомитися з українською культурою.

Перше, що вразило Магдалену – велика кількість людей, які прийшли на фестиваль. Акторка зізналася, що не очікувала у такий спекотний день побачити так багато народу. Спершу вона навіть розгубилася, але швидко опанувала себе і почала з інтересом прогулюватися від намету до намету, розглядаючи представлені вишиванки, намисто, українські вінки та інші сувеніри. Те, що сподобалося найбільше, приміряла.

"У вас такі гарні вишиті сорочки! – захоплювалася Магдалена. – Із задоволенням носила б таку. У ній зовсім не пече навіть у такий день. Обов’язково що-небудь куплю, щоби привезти додому рідним та друзям".

Польська зірка зізналася, що їй дуже подобається Київ. "У вас таке гарне місто! Я зайнята на знімальному майданчику майже щодня, і не завжди знаходжу час його подивитися. Але те, що я встигла побачити, мені подобається. Мій партнер по серіалу - Саша (Олександр Нікітін) - уже показав мені Поділ, Андріївський узвіз, Печерську лавру. Дуже гарно". 

Читайте також:

"1+1" презентує власний серіал "Тільки кохання" восени

"1+1" провів кастинг хореографів для "Танцюю для тебе-3"

"1+1" отримав бронзу на "Оскарі" телевізійного дизайну
 


 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: