Прем’єра на "1+1": "Кука"

У неділю, 5 квітня, канал покаже соціальну мелодраму з Діною Корзун та 6-річною Настею Добриніною у головних ролях.

Прем’єра на
У головних ролях Діна Корзун та Настя Добриніна
Головна героїня, 6-річна дівчинка на ім’я Кука, живе у Петербурзі без батьків, проте з бабусею. Вона дуже кмітлива і дуже доросла як на свій вік. Вона усе робить сама – і в магазин ходить, і їжу готує, і оселю доглядає. Кука дуже смілива. Боїться вона єдиного – що бабуся помре, а її заберуть у дитячий будинок. А цього вона дуже не хоче.

Одного разу Куку помічає нова співробітниця соціальної служби Олена. Жінка бачить, як маленька дівчинка отримує бабусину пенсію. Вона хоче познайомитися з маленькою. Запропонувати допомогу. Проте Кука від неї тікає. Олена не може викинути її з голови і всюди шукає. Але ось, що дивно: ні в магазинах, ні на пошті, ні на дитячому майданчику Куку не знають. Чи удають, що не знають?

Головну роль у фільмі виконала 6-річна зірочка Настя Добриніна. Режисер Ярослав Чеважевський душі не чув за Кукою і називав ї на майданчику не інакше як "принцесою". Він зізнався, що через Настю посварився зі своїми друзями, які пропонували на цю роль іншу актрису. Однак не прогадав. Дівчинка, яка свій перший гонорар заробила 2,5 року і засвітилася у "Моїй прекрасній няньці", виявилася працелюбною і геть не вередливою. На питання, чи вона не втомилася, Настя незмінно відповідала: "Я можу зніматися хоч сто дублів поспіль і ніколи не втомлююся!"

Не пропустіть мелодраму "Кука" на каналі "1+1" у неділю, 5 квітня, о 17:25.

Читайте також:

"1+1" розпочинає мультимедійний соціальний проект "Щастя поруч"

"Маргоша" - абсолютний лідер прайму буднього дня

Меладзе стане суддею у "Танцюю для тебе"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: