Прем’єра на "1+1": "Надія як свідчення життя"

Цієї неділі, 22 березня, канал "1+1" покаже психологічну драму про кохання, яке зароджується попри несприятливі обставини.

Десять років тому талановитий випускник юридичного факультету Андрій Мітяєв вирішив піти по стопах батька і стати міліціонером. Під час першого чергування молодий правоохоронець намагається затримати озброєного злочинця. Розпочинається бійка, лунає постріл…

Вражений смертю людини, Андрій йде з органів і стає адвокатом, а ще – опікуном доньки загиблого – Надії. Він влаштовує дівчинку в елітний пансіон і дає їй освіту.

За десять років Андрій зустрічає підрослу підопічну і закохується в неї. Натомість дівчина вважає міліціонера убивцею батька і намагається помститися. Але скоро вона розуміє, що ненависть переростає у кохання…

Головні ролі у 4-серійному фільмі "Надія як свідчення життя" виконали Анастасія Паніна та Кирило Жандаров. Режисером картини виступила Ганна Гресь, відома глядачам за серіалом "Доярки з Хацапетівки".

До речі, "Доярки з Хацапетівки" стали першою спільною роботою Гресь та Жандарова, де актор зіграв головного героя Дмитра. До цього Жандаров був більше відомий за своїми театральними роботами, одна з яких – Ієшуа у спектаклі «Майстер та Маргарита» (Театр Романа Віктюка). Менше з тим, Ганна Гресь знову запросила російського актора в Київ.

"У нас гарні стосунки з Ганною Гресь, – визнає Жандаров. – Щоразу, як я приїжджаю до Києва, ми телефонуємо одне одному, зустрічаємося, майже як родичі. Маю визнати, роль Андрія (у фільмі «Надія як свідчення життя») стала найскладнішою серед моїх акторських робіт. Вживатися у неї довелося набагато довше, ніж в інші – адже на екрані має бути реальна людина. Зі своїми проблемами та радощами. До речі, я дуже люблю експромти! В театрі за цим пильнують і часто дорікають мені за це. Та я все одно намагаюся, аби в персонажа життя на сцені було яскравим. Те, що я пропоную на кіномайданчику, знаходить підтримку. Особливо мене тішать Ганна Гресь, Сергій Гінзбург та Артем Насибулін. Від цього, по-моєму, більше плюсів".

Робота на "Надією" тривала у Києві кілька місяців. І була затьмарена нещасним випадком в останній знімальний день: п’яна дівчина на своєму авто буквально протаранила знімальний майданчик.

Як пригадує знімальна група компанії "Нова студія", за кілька хвилин до аварії знімали сцену убивства. Це відбувалося на проспекті Бажана о п’ятій ранку. Роботу доводилося зупиняти через постійні поломки техніки. Актори між собою вже називали сцену «зачарованою». І раптом, одразу після команди "Стоп! Знято!", почувся оглушливий удар. Операторську платформу, на якій стояла освітлювальна техніка та камера, протаранила «Шкода». За щасливим збігом обставин ніхто з людей не постраждав, але дорогої техніки було поламано чимало.

Дивіться фільм "Надія як свідчення життя" на "1+1" у неділю, 22 березня, о 17:45 (1 та 2 серії) та о 20:20 (3 та 4 серії).

Читайте також:

На "1+1" триває конкурс дитячого малюнка

Юрій Горбунов отримав "Телезірку"

Гусін пішов, але обіцяв повернутися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: