Прем’єра на "1+1": "Єрмолови"

16 березня на каналі стартує 32-серійна сага "Єрмолови", знята за романом Анни Берсенєвої "Єрмолови: яблука з чужого раю".

Основна інтрига серіалу, як і роману, побудована на родовому проклятті московського сімейства Єрмолових, коріння якого йде від відомого генерала Костянтина Єрмолова. Припустившися замолоду непростимої помилки, він тим самим прирік своїх нащадків на страждання через кохання і зраду.

Дія серіалу охоплює період від 20-х років минулого сторіччя до наших днів і відбувається у Москві, провінційній Росії, Італії, Білорусі, Криму та в Середній Азії. А починається усе з неочікуваної зустрічі головного героя – 37-річного успішного бізнесмена і взірцевого сім’янина Сергія Єрмолова – з художницею Амалією. Це знайомство круто змінює життя Сергія та його родини. Він розуміє, що пристрасть до Амалії – мана, якої треба позбутися, але нічого не може вдіяти.

Дружина Сергія, Анна, розуміє, що рятувати сімейне щастя доведеться їй самій. За підтримки свекрухи, Антоніни Єрмолової, Анна намагається розібратися в історії роду Єрмолових. Розслідування приводить Анну в Італію, де вона наштовхується на легенду про старовинні коштовності, які знову і знову опиняються в руках сім’ї Єрмолових, руйнуючи їхнє щастя.

Менше з тим, за твердженням автора роману, Анни Берсенєвої, "Єрмолови" оповідають історію любові та вірності коханій людині, історію боротьби за щастя своєї сім’ї. "Де би не відбувалася дія – в Москві чи Білорусі, в Італії чи Таджикистані, Криму чи підмосковному селі – всюди герої змушені шукати, знаходити і знову втрачати своє щастя, нагадуючи глядачам і читачам про тендітність та незахищеність світу людських почуттів та необхідність дбайливого до них ставлення", - каже Берсенєва.

Над серіалом "Єрмолови" працював режисер Сергій Виноградов ("Щоденник його дружини", "Графиня де Монсоро", "На розі у Патріарших", "Сармат") та класики вітчизняного кінематографа Валерій Усков та Володимир Краснопольський, відомі шанувальникам кіно за фільмами "Вічний поклик" та "Тіні зникають опівдні". Вони зняли історичну частину, що включає 20-ті та 30-ті роки. А Сергій Виноградов – від 40-х до сьогодення.

Головні ролі в серіалі виконують відомі актори: Ада Роговцева, Олександр Лазарєв, Олена Захарова, Анна Большова, Дмитро Щербина.

Серіал знято кінокомпанією "Фаворит".

Дивіться серіал "Єрмолови" на каналі "1+1" з 16 березня о 18:30.

Читайте також:

"Територія позитиву" - допомога мріям стати реальністю

Прем’єра шоу "Танцюю для тебе" узяла частку 21%

Фіналістка шоу "Танцюю для тебе" отримала чотирикімнатну квартиру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: